Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 31-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
11.03.2020

Zawieszenie zajęć w placówkach oświatowych i kulturalnych

W związku z zarządzeniem Rządu zawieszone zostały zajęcia w szkołach, przedszkolach, żłobkach. Nieczynne będą również placówki kultury.

Siechnice: Zawieszenie zajęć w placówkach oświatowych i kulturalnych

Zgodnie z decyzją Rządu szkoły, przedszkola i żłobki w Siechnicach w dniach 16.03 - 25.03.2020 r. będą całkowicie zamknięte. W dniach 12 i 13.03 (czwartek, piątek) będą prowadzone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy śledzić wiadomości publikowane przez placówki oświatowe m.in. na stronach internetowych, w e-dziennikach lub w ogłoszeniach:

Zarządzająca obiektami sportowymi Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna zwróciła się z prośbą do najemców obiektów sportowych o rozważenie odwołania zajęć. Rozważane jest anulowanie wszystkich najmów.
 

Serwis internetowy Rządu RP

Informacje na temat zawieszenia zajęć, pracy zdalnej, zasiłku opiekuńczego znaleźć można na stronach Rządu RP: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszenie-zajec.

Działamy zapobiegająco i profilaktycznie. Dzięki takim działaniom ograniczymy w Polsce duże skupiska ludzi. Im mniej ludzi w jednym miejscu, tym mniejsze szanse na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa lub innych wirusów. Stąd decyzja o ograniczeniu miejsc pełnych ludzi, żebyśmy mogli działać zapobiegawczo - czytamy w komunikacie Rządu.

Wczytuję komentarze...