Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
10.03.2020

Konsultacje w sprawie rozbudowy ul. Chabrowej w Siechnicach [odwołane]

Urząd Miejski zaprasza Mieszkańców na konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy ul. Chabrowej w Siechnicach. Będzie to już trzecie spotkanie w sprawie projektu tej drogi w naszym mieście.

Siechnice: Konsultacje w sprawie rozbudowy ul. Chabrowej w Siechnicach [odwołane]
fot. ul. Chabrowa w Siechnicach

(Aktualizacja 10.03.2020): W związku z zagrożeniem epidemiologicznym konsultacje zostały odwołane i odbędą się w innym terminie.

---

Podczas konsultacji omówione zostaną rozwiązania projektowe dla zadania pod nazwą "Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Chabrowej w Siechnicach". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 12 marca 2020 roku o godz. 18:30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Siechnicach, przy ul. Jana Pawła II 12 (III piętro).

Ulica Chabrowa łączy się bezpośrednio z rozbudowaną ostatnio ul. Osiedlową, przy której kontynuowana będzie budowa nowej Szkoły Podstawowej w Siechnicach. W ostatni piątek, 6 marca 2020 roku na zwołanej w trybie nadzwyczajnym sesji Radni przyjęli uchwałę, która przesuwa kwotę 6,1 mln zł z rezerwy inwestycyjnej. Przegłosowane zmiany w budżecie pozwoliły na wybór wykonawcy w przetargu. Zwyciężyła firma ZURiP S.A z ofertą opiewającą na kwotę 20 541 000 zł. Na dokończenie inwestycji przewidziano 17 miesięcy.

Wczytuję komentarze...