Miasto i Gmina Siechnice

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-07-2018

Reklama w serwisie

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamieszczania reklam na naszych stronach. Serwis Siechnice.com.pl to doskonałe miejsce dla przedsiębiorców aby zaistnieć w świadomości Mieszkańców miasta. Obsługujemy wygodne i bezpieczne płatności on-line. Wystawiamy faktury VAT. Oferujemy bezpłatną pomoc w przygotowaniu kreacji reklamowej.

Siechnice: Reklama w serwisie

Portal Mieszkańców Siechnic

Poniżej przedstawiamy możliwości reklamy w serwisie siechnice.com.pl (kliknij aby powiększyć). Objaśnienia znajdują się na dole strony.

Wariant B.
Reklama w treści – wśród promowanych elementów ("kafelków") na stronie głównej. Prezentuje wybraną firmę z bazy miejsc*. 

Wariant C.
Banner reklamowy na wszystkich stronach serwisu. Znajduje się z prawej strony, na wysokości treści właściwej. Jego duże wymiary sprawiają, że jest łatwo zauważalny i może zawierać wiele informacji. Może zawierać dowolną grafikę i odnosić do dowolnego adresu www.

Wariant D.
Promowane miejsca z bazy miejsc*. Atrakcyjny "kafelek" wyświetlany na stronie głównej serwisu i na stronie głównej bazy miejsc.

Wariant E.
Promowane miejsca z bazy miejsc* na liście na stronie głównej. 

Wariant F.
Banner reklamowy na stronie głównej serwisu. Może zawierać dowolną grafikę i odnosić do dowolnego adresu www.

Artykuł sponsorowany
Zachęcamy do poinformowania o swojej działalności (promocja, otwarcie) poprzez zamieszczenie artykułu sponsorowanego. Gwarantujemy wyświetlanie artykułu przez 5 dni w jednym z "kafelków" (jak wariant B.) na stronie głównej. Po upłynięciu pięciu dni artykuł traktowany jest jak każdy wpis w serwisie i przesuwa się "w dół" w miarę pojawiania się nowych wpisów. Widoczny jest również w wynikach wyszukiwania. Artykuł sponsorowany istnieje w serwisie min. 6 miesięcy.

Wpis w bazie firm
W serwisie istnieje dział "Baza miejsc", w którym prezentujemy podstawowe informacje o firmach i instytucjach działających na terenie Siechnic i okolic. Prosty wpis w bazie firm działających na terenie Gminy Siechnice dokonywany jest BEZPŁATNIE. Wpis istnieje minimum 6 miesięcy.

Forum.siechnice.com.pl

Duża reklama na górze każdej strony Forum Mieszkańców Siechnic.

Komunikacja.siechnice.com.pl

Duża reklama na górze każdej strony serwisu komunikacja.siechnice.com.pl.

Pobierz: CENNIK REKLAM 2017 R - podane ceny i warianty są orientacyjne, jesteśmy w trakcie dostosowywania oferty to Państwa wymagań

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt

NetBox Software Michał Chrząszcz
email: admin@siechnice.com.pl
tel.: 509 209 709 
http://netboxsoft.pl 

* Baza miejsc (http://siechnice.com.pl/miejsca) to zbiór informacji o instytucjach i firmach na terenie Siechnic. Reklama bazuje na wpisie w bazie miejsc – tytuł miejsca, kategoria, mapa/zdjęcie. Po kliknięciu w reklamę użytkownik przechodzi do strony miejsca (jak np. http://siechnice.com.pl/miejsce/gimnazjum-im-ks-anny-z-przemyslidow-w-siechnicach).

Bannery domyślne (wyświetlające reklamy google) mogą być blokowane przez oprogramowanie AdBlock. Aby zobaczyć położenie niektórych reklam może zaistnieć potrzeba wyłączenia AdBlocka. Państwa reklamy będą unikalnymi bannerami i nie będą blokowane przez oprogramowanie tego typu.