Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
7.03.2022

Otwarcie centrum handlowego N-Park już w maju. Trwają prace wykończeniowe

Już w maju otwarte zostanie nowe centrum handlowe w pobliżu Siechnic. N-Park, realizowany w miejscowości Łany, kilka minut drogi Wschodnią Obwodnicą Wrocławia od Siechnic, powoli przygotowuje się do zakończenia procesu budowy. Trwają prace wykończeniowe w lokalach najemców. Sprawdź, co zaoferuje mieszkańcom nowy park handlowy.

Siechnice: Otwarcie centrum handlowego N-Park już w maju. Trwają prace wykończeniowe

N-Park w Łanach powstaje przy wschodniej obwodnicy Wrocławia, w pobliżu Ronda Ułańskiego. Dojazd do parku handlowego będzie dla mieszkańców ułatwiony, dzięki uruchomieniu specjalnego, dodatkowego przystanku komunikacji wewnątrzgminnej gminy Czernica.

Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. m² sklepów i usług. Oferta tego miejsca zaspokoi najważniejsze potrzeby zakupowe odwiedzających, dzięki takim najemcom jak: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok & Spice.

W kolejnym etapie realizacji, N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna – KFC, zostanie także uruchomiona Stacja Paliw Lotos i myjnia samoobsługowa.

Nasz plan budowy i oddania do użytkowania N-Parku w Łanach realizowany jest zgodnie z założeniami - komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO – prawdopodobnie już w maju otworzymy dla klientów nasz nowy park handlowy. Wiemy, że format parków handlowych – realizujący wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe w głównych oraz dodatkowo specjalistycznych kategoriach, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego też, jeszcze wiosną 2022 planujemy jeszcze jedno otwarcie N-Parku – w Pszczynie, przy ulicy Bielskiej, gdzie podobnie jak w Łanach mamy komplet najemców.

Parki handlowe znane pod szyldem „N-Park” zyskują na popularności ze względu na komfort i kompleksowość zakupów. W tym momencie w Polsce czynnych jest ich 11, ale ta liczba rośnie i będzie rosła dalej – Napollo planuje otwierać kilka obiektów rocznie i kupować nowe działki pod kolejne inwestycje.

Zobacz też: Lidl w Siechnicach otwarty

Na podstawie inf. prasowej

  • Więcej
  • w kategorii inne