Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
23.02.2022

Nowe centrum handlowe w pobliżu Siechnic. Otwarcie jeszcze w tym półroczu

Sieć parków handlowych N-Park stale się rozwija. Tym razem firma postanowiła zainwestować w nowy obiekt w podwrocławskich Łanach w gminie Czernica. Gdzie dokładnie znajdzie się nowe centrum handlowe, kiedy nastąpi otwarcie i jakie sklepy w nim znajdziemy?

Siechnice: Nowe centrum handlowe w pobliżu Siechnic. Otwarcie jeszcze w tym półroczu
fot. mat. inwestora

Nowy N-Park w Łanach

Nowe centrum handlowe będzie się znajdować przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, niedaleko Ronda Ułańskiego. Będzie to dystans zaledwie kilku minut samochodem od samych Siechnic. Dodatkowo, zostanie stworzony nowy przystanek autobusowy, który umożliwi dojazd do N-Parku mieszkańcom gminy Czernica.

Otwarcie zaplanowane jest na wiosnę, a dokładniej drugi kwartał 2022 roku. Obecnie lokale zostały przekazane najemcom w celu prac wykończeniowych.

Jakie sklepy znajdziemy w N-Parku?

Według informacji inwestora centrum handlowe zapewni mieszkańcom dostęp do takich sklepów jak: Pepco, Biedronka, Rossmann, Jysk, Media Expert, Piekarnia Hert czy Meduza. Na powierzchni najmu znajdzie się zatem w sumie dziesięć lokali. Co więcej, w N-Parku będzie można skorzystać z takich usług jak: myjnia samoobsługowa, stacja paliw czy punkt gastronomiczny KFC. Będzie więc to z pewnością stałe miejsce zakupów, a nawet spotkań z rodziną czy znajomymi.

N-Park stworzony przez polską firmę Napollo to inwestycja istotna dla gminy Czernica. Nowe centrum handlowe może też wpłynąć na dostęp do sklepow i uslug dla mieszkańców Siechnic.

  • Więcej
  • w kategorii inne