Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
30.03.2022

Głosuj na siechnicką OSP w plebiscycie Radia Wrocław

Radio Wrocław ogłosiło plebiscyt na najlepszą z dolnośląskich Ochotniczych Straży Pożarnych. Zachęcamy do głosowania na naszych strażaków.

Siechnice: Głosuj na siechnicką OSP w plebiscycie Radia Wrocław

Głosowanie trwać będzie do soboty, 9 kwietnia 2022 roku do godz. 15.30. Codziennie oddać można jeden głos. Zwycięży straż, która otrzyma największą ilość punktów. Głosować można na stronie internetowej Radia Wrocław.

W konkursie startują:

  • OSP Brochocin,
  • OSP Chobienia,
  • OSP Siechnice,
  • OSP Świeradów Zdrój,
  • OSP Trzebieszowice.

OSP w Siechnicach działa od 1946 roku - pierwszą akcją, którą przeprowadzili strażacy było ratowanie śluzy na rzece Oławce wiosną 1947 roku. Było bardzo zimno, a akcja trwała kilkanaście godzin, ale się udało - można było odnotować pierwszy sukces. W jednostce pracuje w tej chwili czynnie około 50 druhów. Od 1997 roku OSP w Siechnicach należy do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, co uprawnia ją do uczestnictwa w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Od 19 lat strażakom w akcjach pomagają specjalnie wyszkolone psy, a od 11 działa kolejna grupa specjalistyczna – Grupa Ratownictwa Wodnego.

opis Organizatora

Jak zastrzega Organizator głosy, które oddawane będą z adresów IP będących węzłami sieci TOR lub serwerami proxy oraz oddane przez roboty będą usuwane.

Zachęcamy do głosowania na naszych strażaków w plebiscycie. Sprawmy, żeby okazali się najlepsi, bo przecież... są najlepsi!

  • Więcej
  • w kategorii inne