Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 01-12-2020
Termy Jakuba w Oławie
28.07.2019

Rejestracja on-line do lekarzy w gminie Siechnice

Zespół Opieki Zdrowotnej w naszej gminie wprowadza rejestrację internetową. Do Lekarzy POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) i do Lekarzy Pediatrów umówimy się on-line. Zobacz jak się zarejestrować - przedstawiamy instrukcję krok po kroku.

Siechnice: Rejestracja on-line do lekarzy w gminie Siechnice

Aby zarejestrować się do Lekarza POZ lub Pediatry należy:

  1. wejść na stronę Zespołu Opieki Zdrowotnej www.zozsk.pl,
  2. kliknąć w zakładkę “REJESTRACJA ON-LINE”,
  3. wybrać lekarza i dogodny termin wizyty,
  4. zarejestrować / zalogować się przez konto OSOZ (Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia) lub bez niego,
  5. poczekać na wiadomość SMS potwierdzającą termin rejestracji.

Internetowo można też odwołać umówioną wcześniej on-line wizytę.

Jak informuje Ośrodek ulotki informacyjne o nowym sposobie rejestracji dostępne są w obu placówkach (w Siechnicach i Świętej Katarzynie). W najbliższym czasie planowane jest także uruchomienie rejestracji internetowej do Lekarzy Specjalistów. Rejestracja on-line jest wprowadzana w Ośrodkach Zdrowia w naszej gminie stopniowo, tak by każdy Mieszkaniec Gminy miał takie same szanse na dostanie się do wybranego Lekarza.

Poniżej materiały informacyjne Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie:

Wczytuję komentarze...