Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
22.07.2019

Oddaj ubrania – pomóż małemu Siechniczaninowi

Portal internetowy UbraniaDoOddania.pl umożliwia gromadzenie środków pieniężnych w zamian za przekazywanie przez Darczyńców niepotrzebnych im już ubrań. Zalegające nam w szafie ubrania zostaną przetworzone i wprowadzone do ponownego obiegu, a całość uzyskanych w ten sposób środków przekazywana jest na rzecz wybranej Organizacji charytatywnej i jej podopiecznego. Wśród osób, którym możemy pomóc jest mały Siechniczanin – Michał Perliceusz.

Siechnice: Oddaj ubrania – pomóż małemu Siechniczaninowi
fot. Youtube / Ubrania do oddania

Akcja UbraniaDoOddania.pl powstała z myślą by pomagać Potrzebującym, ale także dać możliwość pozbycia się zalegających, nienoszonych i niepotrzebnych ubrań osobom, które chcą je w rozsądny sposób zutylizować. Pozyskane ubrania są przekazywane Partnerom i Operatorom, którzy w sposób profesjonalny przetwarzają i wprowadzają je do ponownego obiegu, dając im drugie życie i ratując od wysypisk czy spalarni śmieci.

Jak oddać ubrania?

  1. spakuj niepotrzebną odzież,
  2. na stronie akcji (https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns) wybierz kampanię, którą chcesz wspomóc,
  3. przekaż kurierowi spakowane pudełka.

Pamiętaj! Przekazywane ubrania muszą być czyste i suche, niezniszczone i niedziurawe, niepoplamione i nieśmierdzące, kompletne i współczesne.

Biorąc udział w akcji możesz także wspomóc małego Siechniczanina Michasia Perliceusza. U chłopca zdiagnozowano udar mózgu, padaczkę oraz podejrzenie choroby MoyaMoya. Więcej o małym wojowniku pisaliśmy w artykułach:

Aktualizacja (01.11.2019): Ta forma pomocy Michasiowi jest już niedostępna. O aktualnych możliwościach pomocy i postępach chłopca w codziennym życiu można poczytać na facebook'owym profilu jego mamy.

Jak i jakie ubrania spakować do kartonu wyjaśnia poniższa ulotka:

Wczytuję komentarze...