Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
4.08.2019

Poranek z bańkami na siechnickim Targowisku

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na poranek z bańkami mydlanymi. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na leczenie i rehabilitację małego Siechniczanina, Michała Perliceusza.

Siechnice: Poranek z bańkami na siechnickim Targowisku

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 sierpnia 2019 roku w godz. 8:30 - 12:00 na Targowisku Miejskim w Siechnicach. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do udziału zarówno dzieci z rodzicami jak i również „większych” entuzjastów baniek:

Zabierzcie swój sprzęt i akcesoria do robienia baniek i przyjdźcie, a jak nie macie sprzętu, to i tak przyjdźcie, bo będzie pięknie i bajecznie! Bańki będą małe i duże, w każdej z nich zamknięte marzenie, które uwolnimy do spełnienia! Będziemy bańki robić, puszczać i wiele pofrunie wysoko, a wiele pęknie, a marzenia będą się spełniać!!! Frajda dla dużych i małych gwarantowana :)

Podczas sobotniego poranka będą zbierane fundusze na leczenie i rehabilitację Michała Perliceusza. Michaś jest małym mieszkańcem Siechnic, który walczy z bardzo rzadką chorobą. U chłopca zdiagnozowano udar mózgu, padaczkę oraz podejrzenie choroby MoyaMoya. Lekarze potwierdzają, że istnieje szansa na całkowity powrót do zdrowia i odwrócenie skutków udaru mózgu. Jednak potrzebna jest kosztowna rehabilitacja.

    Więcej o małym wojowniku pisaliśmy w artykułach:

    Wczytuję komentarze...