Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
14.10.2021

Premiera siechnickiej mobilnej gry terenowej. Weź udział i zdobądź nagrody!

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się premiera siechnickiej gry mobilnej "Kaloryfer". Podczas jej projektowania uwzględniono wątki, które są efektem warsztatów w Centrum Kultury z projektowania gier mobilnych dla młodzieży. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w rozgrywce.

Siechnice: Premiera siechnickiej mobilnej gry terenowej. Weź udział i zdobądź nagrody!
fot. siechnice.com.pl / plakat organizatora

Warsztaty z projektowania gier mobilnych odbyły się we wrześniu w Centrum Kultury w Siechnicach. Zajęcia przeznaczone były dla zaangażowanej i kreatywnej młodzieży szkolnej z 7 - 8 klasy. Ustalone na warsztatach wątki wykorzystano przy tworzeniu pierwszej siechnickiej mobilnej gry terenowej.

Nie wiadomo, kiedy i dlaczego w Siechnicach pojawił się detektyw z psem o dziwnym imieniu „Kaloryfer”. Czy pomożesz mu w rozwikłaniu zagadki tajemniczego przedmiotu? - tak zapowiadają grę jej twórcy.

Premiera gry odbędzie się w niedzielę, 17 października 2021 roku w godz. 11:00. Zakończenie przewidziano na godz. 13:00. Grę rozpoczyna się przy bramie głównej Kogeneracji. Dalej prowadzi ona ulicami naszego miasta i kończy się przy Centrum Kultury w Siechnicach przy ul. Fabrycznej 15. Długość trasy do przebycia to 2 km.

Grać będzie można indywidualnie lub zespołowo. Udział jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Dla najlepszych czekać będą nagrody ufundowane przez Zespół Elektrociepłowni Kogeneracja S.A. a wszyscy uczestnicy rozgrywki premierowej otrzymają gadżety. Aby zagrać w rozgrywce premierowej należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie Centrum Kultury lub na miejscu startu.