Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
6.10.2021

Szewczyk Dratewka i Władca Skarpetek. Interaktywne spektakle z warsztatami dla dzieci

Siechnickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. To interaktywne spektakle teatralne wraz z warsztatami dedykowane całym rodzinom. Wydarzenie to zapewni nie tylko rozrywkę, ale również solidną dawkę wiedzy podaną w przystępnej formie. Pozwoli na pobudzenie kreatywności dzieci, zaś rodzicom da chwilę odpoczynku i wytchnienia. Warto już od najmłodszych lat zaznajamiać dzieci z kulturą.

Siechnice: Szewczyk Dratewka i Władca Skarpetek. Interaktywne spektakle z warsztatami dla dzieci

Szewczyk Dratewka w Siechnicach

Organizatorzy zapraszają na dwa spektakle w ramach cyklu. Jednym z nich jest "Szewczyk Dratewka", urocza opowieść o tym, że w życiu należy sobie pomagać i zdecydowanie warto to robić. To lekcja altruizmu i empatii wobec innych. Najmłodsze dzieci wyjdą ze spektaklu z przeświadczeniem, że to nie "posiadanie" świadczy o sile człowieczeństwa. Nie trzeba wiele posiadać, by móc się dzielić, choćby serdecznością. Spektakl odbędzie się 16 października o godz. 16:00 w siechnickim Klubie Relaks przy ulicy Fabrycznej 15.
 

Władca Skarpetek w Świętej Katarzynie

Z kolei 10 grudnia o godz. 17:00 w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie CK zaprasza na sztukę "Władca Skarpetek". Spektakl ten daje inną perspektywę patrzenia na przedmioty codziennego użytku, takie jak choćby tytułowa skarpetka. Uczestnictwo w tym wydarzeniu zapewni niesamowite przeżycie uczestnikom, którzy znajdą się w świecie pełnym dźwięków, rytmu, kolorów. Kreatywność twórców i duża dawka humoru pozytywnie zaskoczy widzów w każdym wieku.
 

Wstęp bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc

Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny, jednak z uwagi na limit osób, które mogą wejść do sali, wymagane jest posiadanie rezerwacji. Wejściówki można pobrać online, bądź też nabyć w Klubie Relaks w Siechnicach i w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie.