Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
20.08.2019

Maraton Mamo - Zumba w Siechnicach

W najbliższą niedzielę na rynku w Siechnicach odbędzie się Maraton Mamo - Zumba. Impreza skierowana jest nie tylko do pasjonatów fitnessu. Organizatorzy zapraszają każdego kto chce zaznać odrobiny ruchu i dobrej zabawy lub skorzystać z konsultacji z dietetykiem oraz doradcą noszenia dzieci w chustach. Podczas wydarzenia odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na rehabilitację małego siechniczanina.

Siechnice: Maraton Mamo - Zumba w Siechnicach

Maraton Mamo-Zumba odbędzie się w niedzielę, 25 sierpnia w godzinach 16:00 - 19:00 na placu przy ratuszu w Siechnicach. W programie oprócz zajęć fitness spotkanie z dietetykiem oraz doradcą noszenia dzieci w chustach.

Jeżeli planujesz dopiero rozpocząć przygodę z Zumbą to spotkanie jest również dla Ciebie. Zumba to połączenie tańca i aerobiku inspirowane latynoskimi rytmami. Można ją uznać za kompletny program treningowy zawierający elementy fitness: cardio, pracę mięśni, równowagę oraz gibkość. Przez ruch i zabawę kształtuje sylwetkę, pomaga pozbyć się zbędnych kalorii, dba o kondycję i świetne samopoczucie. Zumba jest dla każdego - z powodzeniem w zajęciach mogą uczestniczyć dzieci, dorośli czy seniorzy.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna rodziców Michała Perliceusza. Chłopiec w wieku 9 miesięcy doznał udaru mózgu, zdiagnozowano u niego również padaczkę oraz podejrzenie choroby MoyaMoya. Rodzina przy wsparciu ludzi dobrej woli walczy o normalne dzieciństwo i zdrowie dla swojego dziecka.

Zobacz też: Mały Siechniczanin walczy o zdrowie - zobacz jak możesz pomóc.

Wczytuję komentarze...