Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

O finansach... w bibliotece – projekt ekonomiczny dla osób 50+

Biblioteka Publiczna w Żernikach Wrocławskich i Biblioteka Publiczna w Świętej Katarzynie znalazły się w gronie 103 bibliotek z całej Polski, które będą uczestniczyć w 6. edycji projektu "O finansach... w bibliotece". Projekt ma na celu wzrost wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii.

Siechnice: O finansach... w bibliotece – projekt ekonomiczny dla osób 50+

Do udziału w cyklu pięciu spotkań dotyczących finansów osobistych organizatorzy zapraszają osoby w wieku powyżej 50 lat. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach dziesięcioosobowych:

  • w Bibliotece Publicznej w Świętej Katarzynie od godzinny 10:00,
  • w Bibliotece Publicznej w Żernikach Wrocławskich od godziny 15:00.

Poprzedzą je spotkania, które odbędą się w środę, 18 września w obu placówkach i będą miały charakter organizacyjny, następne zajęcia odbywać się będą w kolejne środy. W trakcie spotkań korzystać będziemy z narzędzi edukacyjnych przekazanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt "O finansach… w Bibliotece – 6 edycja" jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zapisy odbywają się drogą mailową: [email protected], osobiście lub telefonicznie: (71) 311 33 21 – Biblioteka Publiczna w Żernikach Wrocławskich oraz (71) 311 62 63 – Biblioteka Publiczna w Świętej Katarzynie. Liczba miejsc jest ograniczona.