Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 07-12-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.08.2019

Termathlon - ostatni dzwonek na zapisy!

Zostało jeszcze tylko kilka dni, aby wziąć udział w III Termathlonie w Termach Jakuba. Na uczestników czekają cenne nagrody, doskonała zabawa oraz sportowa rywalizacja w pływaniu i bieganiu. Zapisy trwają do 26 sierpnia, opłata startowa wynosi 30 zł.

Siechnice: Termathlon - ostatni dzwonek na zapisy!

Zawody łączące umiejętności pływackie i biegowe odbędą się w Termach Jakuba w Oławie w dniach 31 sierpnia - 1 września (sobota i niedziela).

Zapisy na zawody trwają do 26 sierpnia. Opłata startowa wynosi 30 zł. Należy ją uiścić w kasach basenu do 26 sierpnia 2019 r. Kwota dla zawodników zgłoszonych od 20 do 26 sierpnia 2019 r. została obniżona - poprzednio wynosiła 50 zł.

Na uczestników czekają cenne nagrody. Dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek organizator ufunduje: puchary, medale, karnety open (90 dni, 60 dni, 30 dni). Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pamiątkowy medal oraz wejściówkę na basen i saunę w Termach Jakuba. Każdy, kto ukończy zawody weźmie udział w losowaniu biletów do kina jako nagrody ufundowanej przez firmę GO KINO.

Zawody składają się z 2 części. Część pływacka na dystansie 900 m odbędzie się 31 sierpnia od godziny 15:00 do godziny 18:30 - starty losowo co 30 min. Bieg na 10 km odbywać się będzie w ramach XII Biegu Koguta, 1 września o godz. 11:00. Więcej o imprezie oraz regulamin dostępne w zaproszeniu.

Zobacz też: Zdjęcia z VI Nocnego Maratonu Pływackiego w Termach Jakuba

Z przyjemnością informujemy, że Portal Mieszkańców Siechnic jest patronem medialnym wydarzenia.

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...