Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
29.08.2019

Relacja i zdjęcia z Maratonu Mamo-Zumby

W ostatnią niedzielę na rynku w Siechnicach odbył się charytatywny Maraton Mamo-Zumby. Podczas wydarzenia rodzice Michała Perliceusza zbierali fundusze na leczenie i rehabilitację synka. Zobacz zdjęcia z imprezy.

Siechnice: Relacja i zdjęcia z Maratonu Mamo-Zumby
fot. materiały organizatora

Zumba jest połączeniem tańca, aerobiku i latynoskich rytmów. Można ją uznać za kompletny program treningowy, który zawiera elementy fitness: cardio, pracę mięśni, równowagę oraz gibkość. Przez ruch i zabawę kształtuje się sylwetkę, traci zbędne kalorie, a zyskuje kondycję i świetne samopoczucie.

W upalne niedzielne popołudnie entuzjaści zumby wzięli udział w charytatywnym Maratonie. Podczas imprezy można było również skonsultować się z dietetykiem ze Zdrowe Love oraz z doradcą noszenia dzieci w chustach Marią Kirigą.

Podczas imprezy zbierane były fundusze na leczenie i rehabilitację Michasia. Ma on zdiagnozowaną padaczkę ogniskową, która jest wynikiem niedokrwiennego udaru mózgu przebytego w 9 miesiącu życia. Pomimo swojej choroby to pogodny, inteligentny i pracowity chłopiec. Zna cały alfabet, umie liczyć, uwielbia czytać, słuchać muzyki, wspinać się, biegać, jeździć na rowerze czy też pływać.

Mamy nadzieję, że walka rodziców o zdrowie i lepsze jutro dla małego siechniczanina znajdzie szczęśliwy koniec w najbliższej przyszłości. Jednak w dalszym ciągu potrzebna jest pomoc!

Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu akcji:

1. Panu Burmistrzowi Milanowi Ušákowi za patronat przy zbiórkach i inicjatywach podejmowanych dla Michała
2. Centrum Kultury w Siechnicach a w nim Pani Marice Michalak za sprawną pomoc w organizacji
3. Panu Andrzejowi Kozdrowickiemu za charytatywny transport podest scenicznego
4. Firmie Rigger (http://www.rigger.pl), Panu Danielowi Kogutowi za bezpłatne udostępnienie podestu na wydarzenie
5. Firmie Zdrowe Love - Pracownia Zdrowia za udział w wydarzeniu i wspieraniu nas w działaniach
6. Pani Marii Kiragi za obecność na wydarzeniu, za doradztwo w zakresie chustonoszenia maluszków.
7. Wszystkim instruktorom ZUMBA biorącym udział, walczącym podczas strasznego upału, na pełnym słońcu w w szczególności Pani Ola Zumba Wrocław.

Podczas poszukiwań osoby/firmy która mogłabym transportować podest z Wrocławia do Siechnic kontaktowaliśmy się z Firmą Atom Deweloper. Niestety nie byli w stanie pomóc nam w transporcie ale wpłacili darowiznę na leczenie i rehabilitację naszego Misia

fot. materiały organizatora

Wczytuję komentarze...