Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
11.11.2020

Bank Spółdzielczy zamyka oddział w Św. Katarzynie. Zmiana godzin otwarcia w Siechnicach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach poinformował o zamknięciu na stałe oddziału Banku Spółdzielczego w Świętej Katarzynie oraz o zmianie godzin obsługi Klientów w Banku w Siechnicach. To ważna informacja dla osób pobierających świadczenia w formie gotówkowej. Ośrodek ponawia też prośbę o rozważenie założenia bezpłatnego konta bankowego, by móc pobierać świadczenia w bankomacie.

Siechnice: Bank Spółdzielczy zamyka oddział w Św. Katarzynie. Zmiana godzin otwarcia w Siechnicach

Bank Spółdzielczy w Oleśnicy z dniem 9 listopada 2020 roku zamknął na stałe Filię Banku w Świętej Katarzynie.

Zmianie uległy też godziny obsługi Klientów w Banku Spółdzielczym w Siechnicach. Od poniedziałku, 9 listopada 2020 roku (do odwołania) Klienci obsługiwani będą jedynie w godzinach 10:00 - 14:00.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach ponawia prośbę do wszystkich swoich klientów, którzy pobierają świadczenia w formie wypłaty gotówkowej, o rozważenie założenia bezpłatnego konta bankowego z dostępem do bankowości elektronicznej oraz karty płatniczej. Umożliwi to wypłatę gotówki w bankomacie oraz płatności bezgotówkowe.

W przypadku, gdy placówki Banku na terenie gminy Siechnice zamknięte będą w terminie obejmującym dzień wypłat gotówkowych, to osoby nieposiadające konta będą zmuszone od pobrania świadczeń w najbliższym oddziale Banku Spółdzielczego w Oleśnicy, czyli w Długołęce lub w Oleśnicy.

na podstawie:
komunikat GOPS Siechnice,
komunikat BS w Oleśnicy