Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-01-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
14.10.2020

Urząd Miejski ogranicza bezpośrednią obsługę mieszkańców

Urząd Miejski w Siechnicach poinformował, że od 15 października do odwołania ograniczona zostanie bezpośrednia obsługa interesantów. Sytuacja spowodowana jest zagrożeniem epidemicznym - wśród pracowników potwierdzone zostały przypadki zakażenia wirusem COVID-19.

Siechnice: Urząd Miejski ogranicza bezpośrednią obsługę mieszkańców
fot. tabliczki informacyjne na drzwiach Urzędu

Interesanci powinni korzystać z systemu EPUAP lub kontaktować się z pracownikami urzędu drogą mailową ([email protected]) lub telefonicznie (tel. 71 786 09 01).

Osobista wizyta możliwa jest jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu (telefonicznie lub mailowo). Jak zaznacza Urząd, podczas załatwiania spraw osobiście należy posiadać wypełnione wcześniej dokumenty. Wybrane wnioski można pobrać online ze strony Biuletynu Informacji Publicznej lub przed budynkiem Urzędu.

Bieżące informacje na temat otwarcia Urzędu Miejskiego i zasady obsługi interesantów podawane są w oficjalnych kanałach informacyjnych Urzędu Miejskiego lub pod telefonem (71) 786 09 01.

To już drugie zamknięcie bezpośredniej obsługi interesantów w tym roku. Poprzednie ograniczenie obowiązywało od 13 marca do 22 czerwca.

Zobacz też: Nowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa

Wczytuję komentarze...