Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
12.01.2021

Gminy wokół dużych miast w kontekście zarządzania przestrzenią - ankieta

Studenci gospodarki przestrzennej z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zachęcają do wypełnienia ankiety "Gminy wokół dużych miast w Polsce w kontekście planowania i zarządzania przestrzenią". Weź udział w badaniu i pomóż zebrać dane do prac naukowo-badawczych.

Siechnice: Gminy wokół dużych miast w kontekście zarządzania przestrzenią - ankieta

W badaniu zostaniemy zapytani m.in. o elementy przestrzeni, które powinny być konsultowane z mieszkańcami, czy urzędnicy oczekują włączenia się mieszkańców w procesy decyzyjne, jak władze lokalne podchodzą do spraw zarządzania przestrzenią w gminie.

Zapraszamy do badania ankietowego prowadzonego przez studentów gospodarki przestrzennej z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu a dotyczącego planowania i zarządzania przestrzenią w gminach wokół dużych miast. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą tylko i wyłącznie do celów naukowo-badawczych. Z góry dziękujemy za Państwa pomoc.

Ankieta dostępna jest pod adresem: https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/227299?lang=pl. Badanie jest anonimowe. Jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowo-badawczych.