Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
24.02.2020

Siechnicka załoga Złombola szuka darczyńców

Siechnicka załoga już po raz drugi będzie uczestnikiem największego na Świecie Rajdu Charytatywnego "Złombol 2020". W tym roku wyprawa samochodami produkcji lub konstrukcji z minionej epoki zamierza dotrzeć do Turcji. Aby wystartować konieczne jest uzbieranie min. 2 tysięcy złotych, by wspomóc dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Zobacz szczegóły.

Siechnice: Siechnicka załoga Złombola szuka darczyńców
fot. facebook.com/lublinerzy

Złombol to przygoda, w której pokonuje się zwykle dwa lub trzy tysiące kilometrów w jedną stronę Polonezami, Maluchami, Dużymi Fiatami, Żukami i innymi samochodami z poprzedniej epoki. W tym roku szacuje się, że w rajdzie weźmie udział przeszło tysiąc załóg z całej Polski. Jednak przede wszystkim jest to akcja charytatywna.

Uczestnicy rajdu, aby wystartować muszą pozyskać darczyńców, którzy wpłacą minimum 2000 zł na "projekt wyrównywania szans" dla dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Zebrane pieniądze pokryją koszty wakacji i wyjazdów, kursów językowych i dokształcających, sprzętu sportowego, zabawek, remontów pokoi oraz zapewnią spełnianie marzeń dzieciaków.
 

Kto może zostać darczyńcą?

Każdy z nas, wystarczy wspomóc akcję na jeden z pięciu poniższych sposobów:

  1. Wpłata w facebookowej zbiórce
  2. Przelew na konto fundacji Nasz Śląsk
  3. Przekazanie 1% podatku na rzecz fundacji
  4. Wpłata na stronie internetowej Złombola
  5. Wystawianie/kupowanie rzeczy na Allegro Charytatywni

Darczyńcy stają się częścią rajdu i zyskują widoczną grafikę firmy na samochodzie, aktywną kampanię w mediach, podziękowania w formie dyplomu i relację.
 

Siechnicką złombolową załogę "Lublinierzy" tworzą Paweł Borowik, Malwina Borowik, Anna Capar, Marta Czekaj, Michał Dobrzański i Arkadiusz Kiepas. Życzymy im szerokiej drogi, pięknych widoków zza okna ich Lublina, zero usterek i wspaniałych wrażeń z Turcji. Na ich facebookowym profilu "Lublinierzy - Złombol Team" będziemy mogli być świadkami ich przygód, śledząc relację z tegorocznego startu. Można tam również obejrzeć przygotowania i relację z poprzedniej edycji rajdu. Powodzenia i trzymamy kciuki za dotarcie do mety :)

Wczytuję komentarze...