Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
16.09.2019

Zaproszenie na Mistrzostwa Tańca Towarzyskiego w Siechnicach

Szkoła Tańca 4Step zaprasza na Otwarte Mistrzostwa i Puchar Okręgu Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego pod patronatem Burmistrza Siechnic. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Turniej odbędzie się w sobotę, 5 października 2019 roku w godz. 8:00 - 21:00 na hali sportowej w Siechnicach (ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6). Wydarzenie jest biletowane - wejściówki w cenie od 10 do 20 zł będą do nabycia przed wejściem na halę.

Organizatorami turnieju są Szkoła Tańca 4STEP i Polskie Towarzystwo Taneczne (Okręg Dolnośląski).

Szkoła Tańca 4STEP z Żernik Wrocławskich prowadzi zajęcia z różnych stylów tanecznych m.in. jive, quickstep, salsa, rumba, hip-hop, a także przygotowuje pary do rywalizacji turniejowej. Zajęcia organizowane są również w Centrum Kultury w Siechnicach.

Szkołę tańca prowadzi Bartosz Smoleń - dyplomowany nauczyciel tańca, tancerz mistrzowskiej klasy sportowej w tańcu sportowym, członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Miło nam poinformować, że Portal Mieszkańców jest patronem medialnym wydarzenia.

W maju tego roku w Siechnicach mogliśmy podziwiać rywalizację w ramach II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. W ubiegłym roku odbyła się I edycja imprezy - zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...