Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
31.03.2021

Przygotowania do sezonu na Błękitnej Lagunie. Obsługa gastronomiczna kąpieliska wybrana

Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna ogłosiła wyniki konkursu ofert na obsługę gastronomiczną i porządkową kąpieliska Błękitna Laguna w Siechnicach.

Siechnice: Przygotowania do sezonu na Błękitnej Lagunie. Obsługa gastronomiczna kąpieliska wybrana

Celem ogłoszonego przez SISK konkursu było wyłonienie firmy, która zapewni obsługę gastronomiczną kąpieliska Błękitna Laguna w Siechnicach w okresie od 17 kwietnia do 4 października 2021 roku. Z dokumentów wynika, że składający oferty powinni zapewnić m.in.:

  • strefę gastronomiczną o przybliżonej powierzchni prawie 1600 m2,
  • utworzenie maksymalnie 10 punktów gastronomicznych typu foodtruck, stoisko lub przyczepa z zapewnieniem miejsc siedzących,
  • sprzedaż posiłków typu fast-food oraz deserów (lody), napojów zimnych i ciepłych,
  • utrzymywanie czystości na terenie kąpieliska poza sezonem kąpielowym.

Na terenie kąpieliska prowadzona ma być również sprzedaż niskoprocentowych napojów alkoholowych. Ta decyzja jest zgodna z wynikami przeprowadzonych po ubiegłym sezonie konsultacjach. Napoje alkoholowe spożywać będzie można wyłącznie w wydzielonej strefie przestrzeni gastronomicznej.

Wyniki konkursu na obsługę gastronomiczną - jedna oferta w terminie

Jak podaje SISK w konkursie wpłynęła jedna oferta w terminie (konsorcjum P.H.U. Julkar oraz Barapol) oraz jedna po wyznaczonej dacie (Sheriff Sp. z o.o.). Spółka, biorąc pod uwagę kryteria konkursu, wymagania dotyczące wypełniania formularza ofertowego oraz terminowość złożonych ofert wyłoniła zwycięzcę - konsorcjum P.H.U. Julkar oraz Barapol. Warto dodać, że w ubiegłym roku również wygrało przedsiębiorstwo P.H.U. Julkar, wtedy występując samodzielnie.
 

Remont drogi, brak opłat za wstęp

Z treści ogłoszenia dowiedzieliśmy się również, że w okresie 3 - 25 maja 2021 planowane jest wykonanie utwardzonej nawierzchni na drodze dojazdowej do kąpieliska. Natomiast w odpowiedziach na pytania do konkursu, Spółka poinformowała, że w roku 2021 nie przewiduje się pobierania opłat za wstęp na Błękitną Lagunę.
 

Informacje dot. konkursu
na podstawie dokumentów opublikowanych przez SISK Siechnice

  • Więcej
  • w kategorii inne