Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
18.02.2021

Nowy biurowiec w Siechnicach. Wolne lokale do wynajęcia w Hyperion Park

W Siechnicach powstaje nowy biurowiec. Działająca w Siechnicach Kancelaria Prawna Hyperion buduje przy drodze krajowej nr 94 swoją siedzibę pod nazwą Hyperion Park. Przestrzeń biurowa ma spełniać wszelkie wymogi obecnych i przyszłych Kontrahentów oraz stanowić przyjazne miejsce pracy dla pracowników. Aktualnie trwa proces komercjalizacji powierzchni usługowej - do wynajęcia są lokale od 47m2. Zobacz szczegóły inwestycji.

Siechnice: Nowy biurowiec w Siechnicach. Wolne lokale do wynajęcia w Hyperion Park

Trzykondygnacyjny budynek jest usytuowany na działce mieszczącej się pomiędzy ulicami Grabskiego i Opolską - drogą krajową łączącą Oławę i Wrocław. Na powierzchni użytkowej ok. 3 000m2 znajdzie się przestrzeń biurowa, która ma być wizytówką Kancelarii i odpowiadać najwyższym standardom bezpieczeństwa, komfortu pracy dla ok. 300 pracowników oraz jakości obsługi Klientów firmy.

Według informacji Inwestora oddanie do użytku w pełni wyposażonego budynku planowane jest na drugą połowę lipca 2021 roku.

Obecnie trwa proces komercjalizacji powierzchni usługowej - do wynajęcia w chwili obecnej przeznaczone są lokale o powierzchni od 47m2. Do dyspozycji najemcy będą sanitariaty i przestronny parking. Dzięki swojemu usytuowaniu - przy drodze krajowej łączącej Wrocław z Oławą oraz sąsiedztwie wielu bloków mieszkalnych przyszli najemcy mogą liczyć na duży ruch pieszy i samochodowy. Ceny negocjowane są indywidualnie - do ceny podstawowej należy doliczyć opłatę eksploatacyjną oraz za zużyte media. Szczegółowe warunki najmu lokalu będą ustalane bezpośrednio z wynajmującym.

Kontakt w sprawie wynajmu:
Kinga Mikoda tel.: 789 328 736, e-mail: [email protected]
 


Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracuje z największymi polskimi, europejskimi instytucjami i specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych.

na podstawie materiałów i wizualizacji Kancelarii Prawnej Hyperion