Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
19.05.2021

Hyperion Park. Wolne lokale usługowe do wynajęcia w Siechnicach

Działająca w Siechnicach Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan buduje swoją siedzibę przy drodze krajowej nr 94. Hyperion Park to przestrzeń biurowa, która spełniać będzie wszelkie wymogi obecnych i przyszłych Kontrahentów oraz stanowić przyjazne miejsce pracy dla pracowników. Obecnie trwa proces komercjalizacji powierzchni usługowej - wolne pozostały cztery lokale usługowe. Zobacz szczegóły inwestycji.

Siechnice: Hyperion Park. Wolne lokale usługowe do wynajęcia w Siechnicach

Trzykondygnacyjny budynek jest usytuowany na działce mieszczącej się pomiędzy ulicami Grabskiego i Opolską - drogą krajową łączącą Oławę i Wrocław. Na powierzchni użytkowej ok. 3 000m2 znajdzie się przestrzeń biurowa, która ma być wizytówką Kancelarii i odpowiadać najwyższym standardom bezpieczeństwa, komfortu pracy dla ok. 300 pracowników oraz jakości obsługi Klientów firmy.

Aktualnie trwa proces komercjalizacji powierzchni usługowej - do wynajęcia w chwili obecnej pozostały lokale o powierzchni:

  • 50 m2,
  • 95,6 m2,
  • 99,8 m2,
  • 135,2 m2.

Do dyspozycji najemcy będą sanitariaty i przestronny parking. Dzięki swojemu usytuowaniu - przy drodze krajowej łączącej Wrocław z Oławą oraz sąsiedztwie wielu bloków mieszkalnych przyszli najemcy mogą liczyć na duży ruch pieszy i samochodowy. Ceny negocjowane są indywidualnie - do ceny podstawowej należy doliczyć opłatę eksploatacyjną oraz za zużyte media. Szczegółowe warunki najmu lokalu będą ustalane bezpośrednio z wynajmującym.

Kontakt w sprawie wynajmu:
Kinga Mikoda tel.: 789 328 736, e-mail: [email protected]
 


Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracuje z największymi polskimi, europejskimi instytucjami i specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych.

na podstawie materiałów i wizualizacji Kancelarii Prawnej Hyperion