Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
7.10.2020

10 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych w Siechnicach

Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa Klub Kobiet Przedsiębiorczych ponownie organizuje spotkanie. W programie m.in. prelekcje dot. mediacji i rozwiązań finansowych dla biznesu, loteria wizytówkowa. Wydarzenie jest biletowane.

Siechnice: 10 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych w Siechnicach

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego, poznać inspirujące osoby, dostać kopniaka motywacyjnego, rozwinąć siebie i swój biznes, miło spędzić czas w kobiecym gronie oraz wymienić się doświadczeniem to zbliżające się spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

10 Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych z Siechnic i okolic odbędzie się w środę, 14 października 2020 roku w godz. 17:30 - 20:30 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego (III piętro) w Siechnicach przy ul. Jana Pawła II 12.

Harmonogram wydarzenia:

  • 17:30 – powitanie gości,
  • 17:45 – prelekcja "Mediacje - skuteczne rozwiązanie dla biznesu nie tylko w czasach kryzysu" - Patrycja Dorsz vel Drożdż,
  • 18:15 – prelekcja "Trzy rozwiązania finansowe dla Twojego biznesu" - Agnieszka Leszczyńska-Zawieja,
  • 18:45 – przerwa i poczęstunek,
  • 19:00 – Business Mixer (przedstawienie się każdej z uczestniczek i krótka prezentacja działalności),
  • 19:45 – loteria wizytówkowa,
  • 20:00 – zakończenie
     

Organizator o Prelegentkach:

Patrycja Dorsz vel Drożdż – zawodowy negocjator i mediator wpisany na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Mediuje w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, rówieśniczych i w biznesie. Ukończyła studia pedagogiczne na UAM w Poznaniu oraz liczne kursy i studia podyplomowe w obszarach zarządzania, terapii rodzin i par oraz negocjacji. Doktorantka na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Prowadzi badania doktorskie w zakresie konfliktów rodzinnych oraz mediacji. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej SENSIVIA, realizująca szkolenia w tematyce rozwoju osobistego, interpersonalnego, menedżerskiego. Autorka książki dla kobiet "Poczuj luksus bycia sobą". Misja przyświecająca pracy Patrycji to tworzenie takiej przestrzeni porozumienia w konflikcie, aby wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdej ze stron.

Agnieszka Leszczyńska Zawieja – pomaga Klientom w realizacji ich planów biznesowych oraz osobistych wyszukując dla nich najlepsze oferty finansowań dla nich i ich biznesów. Zajmuje się tym już od przeszło 15 lat, najpierw na etacie w banku a od ponad 3 lat prowadząc własną firmę pośrednictwa finansowego. Jest ambasadorką projektu "Przedsiębiorczość jest kobietą".

Liczba miejsc jest ograniczona a wydarzenie biletowane – szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

O spotkaniach Klubu Kobiet Przedsiębiorczych: Organizujemy spotkania biznesowe dla kobiet, które rozważają rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, które już prowadzą swoje firmy lub zajmują stanowiska kierownicze w firmach różnych branż. Spotkania mają na celu wymianę kontaktów i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych prelegentów, wspieranie przedsiębiorczości na każdej płaszczyźnie: kreowania wzorców, przekazywania wiedzy i inspiracji oraz networkingu.
 

Zobacz też:

na podstawie mat. Organizatora