Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.06.2020

Dobre bo lokalne! Wybieraj produkty i usługi lokalnych firm

W dobie zawirowań związanych z COVID-19 bardziej niż kiedykolwiek widzimy jak bardzo potrzebna jest wspólnota. W tych czasach warto okazać wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców wybierając regionalne produkty i usługi.

Siechnice: Dobre bo lokalne! Wybieraj produkty i usługi lokalnych firm
fot. Targowisko na rynku w Siechnicach

Lokalnie znaczy zdrowo

Wszyscy wiemy jak ważne jest zachowanie dobrego zdrowia. Na samopoczucie i kondycję naszego organizmu w ogromnym stopniu wpływa prawidłowa dieta. Naturalna, świeża żywność jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Warto w takim wypadku korzystać z lokalnych, małych sklepów. Dobrym miejscem do zaopatrzenia się w zdrową żywność jest również działające na rynku w Siechnicach miejskie targowisko - czynne we wtorki, czwartki i w soboty.
 

Wsparcie dla polskiej gospodarki

W dobie ograniczeń związanych z COVID-19 wielu przedsiębiorców miało ograniczone możliwości w prowadzeniu swoich biznesów. Po stopniowym łagodzeniu obostrzeń, gdy rozpoczynamy "nową normalność" warto kierować się do lokalnych firm przyczyniając się tym samym do utrzymania miejsc pracy w regionie. Wybierając lokalne produkty wspieramy także polską gospodarkę.

Czy wiesz, że aż 79 groszy z każdej wydanej złotówki zostaje w Polsce, jeżeli kupimy produkt rodzimej firmy, wyprodukowany w kraju?

Jeżeli Polacy będą kupowali 1% więcej produktów polskich, w krajowej gospodarce zostanie ponad 6,6 mld zł rocznie - informują promotorzy akcji "Produkt Polski" #KupujŚwiadomie.
 

Baza firm w Siechnicach

Zapraszamy do naszego działu Miejsca, gdzie promujemy również lokalne firmy. W sekcji "ostatnio dodane" znajdują się najnowsze wpisy naszej bazie - zachęcamy do śledzenia pojawiających się tam nowości.
 

Materiał promujący akcję "Produkt Polski":

Wczytuję komentarze...