Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.09.2019

Lekcje śpiewu w szkole Dźwiękodzieło

Dźwiękodzieło to szkoła śpiewu, która od trzech lat działa przy Centrum Kultury w Siechnicach i w Świętej Katarzynie. Lekcje śpiewu prowadzone są w kameralnych grupach zajęciowych, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia. Trwają zapisy - zobacz szczegóły.

Siechnice: Lekcje śpiewu w szkole Dźwiękodzieło

Pierwsze lekcje śpiewu odbędą się w środę, 18 września. Szczegółowe dni i miejsca zajęć podane są na poniższym plakacie informacyjnym. Liczba miejsc jest ograniczona i zajęcia są odpłatne, dlatego Organizatorzy polecają wcześniejsze zapisy (tel. 506 615 700, e-mail: [email protected]). Prowadzącą będzie Anna Szul, a spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów odbędzie się w poniedziałek, 16 września o godz. 17:30 w Kawiarence CK w Świętej Katarzynie.

Uczniowie Dźwiękodzieła z powodzeniem reprezentują Gminę Siechnice na wielu imprezach organizowanych przez Centrum Kultury (m.in. Dni Siechnic, Mikołajki czy też Dożynki) jak i zdobywają nagrody w konkursach regionalnych czy też ogólnopolskich m.in.:

Szkoła organizuje również cykliczne koncerty swoich podopiecznych, które są profesjonalnie nagrywane, a później publikowane w serwisie YouTube na kanale szkoły.

Wczytuję komentarze...