Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 26-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
11.09.2019

Wygraj książki dla biblioteki - zagłosuj na Centrum Kultury w Siechnicach

Wspólne czytanie Kinder to akcja promująca czytelnictwo w Polsce. Organizator nagradza 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów w internetowym plebiscycie. Na liście placówek startujących w konkursie znajduje się również Centrum Kultury w Siechnicach.

Siechnice: Wygraj książki dla biblioteki - zagłosuj na Centrum Kultury w Siechnicach

Zasady akcji - jak wesprzeć Centrum Kultury w Siechnicach:

  1. Głosuj na wybraną bibliotekę do 4.11.2019 r. codziennie, logując się na stronie: https://www.kinder.com i wybierając "Siechnice" na liście placówek.
  2. Ogłoszenie wyników akcji nastąpi 18.11.2019 r.
  3. 300 zwycięskich bibliotek otrzyma książki do wspólnego czytania oraz pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania!

Pierwsze 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł.

W ramach konkursu odbywa się również głosowanie na ulubione i najbardziej wartościowe książki dla dzieci. Pozycje, które zdobędą najwięcej głosów wzbogacą księgozbiory zwycięskich bibliotek.

Bo czytanie to kochanie - mówi hasło akcji. A najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu to wspólne czytanie przez dzieci i rodziców. Czytajcie na zmianę. Czytajcie na głosy. Zadawajcie pytania. Szukajcie odpowiedzi. Nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem. - pisze organizator.

Zachęcamy również do zapoznania się z księgozbiorem bibliotek w naszej gminie.

Wczytuję komentarze...