Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
12.09.2019

Zakończenie lata w powiecie wrocławskim na rynku w Siechnicach

W sobotę, 14 września na rynku w Siechnicach odbędzie się plenerowa impreza "Zakończenie lata w powiecie wrocławskim". W programie m.in. konkurs "Kulinarny Powiat Wrocławski", występy zespołów ludowych oraz parada Orkiestry Reprezentacyjnej Policji.

Siechnice: Zakończenie lata w powiecie wrocławskim na rynku w Siechnicach

Powiatowy festyn odbędzie się w sobotę, 14 września przy Ratuszu w Siechnicach. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00.

Głównym punktem wydarzenia będzie finał konkursu "Kulinarny Powiat Wrocławski". W zmaganiach biorą udział Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckie, stowarzyszenia oraz mieszkańcy powiatu. To już trzecia edycja konkursu promującego lokalne, kulinarne tradycje.

Ponadto podczas imprezy prezentowane będą wieńce dożynkowe, wręczone zostaną również nagrody w konkursie na "Tradycyjny, najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Wrocławskiego".

Organizatorzy zapraszają również na pokazy gastronomiczne, występy zespołów folklorystycznych oraz paradę Orkiestry Reprezentacyjnej Policji.

Poniżej plakat promujący wydarzenie:

Impreza organizowana jest pod patronatem Romana Potockiego – Starosty Powiatu Wrocławskiego oraz przy udziale gminy Siechnice i Burmistrza - Milana Ušáka.

Wczytuję komentarze...