Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
10.07.2023

Koncepcja zagospodarowania terenów rekreacyjno-sportowych w Siechnicach. Konsultacje społeczne, zebranie

Kryta pływalnia, lodowisko, korty tenisowe, psi park - to wybrane elementy koncepcji programowo-przestrzennej na zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w Siechnicach. Władze miasta prowadzą konsultacje i ankietę dotyczącą projektu, a Rada Mieszkańców Siechnic zaprasza na spotkanie.

Siechnice: Koncepcja zagospodarowania terenów rekreacyjno-sportowych w Siechnicach. Konsultacje społeczne, zebranie

Koncepcja rozwoju terenów rekreacyjno-sportowych

Koncepcja na zagospodarowanie terenów rekreacyjno-sportowych w Siechnicach (wokół kąpieliska "Błękitna Laguna" i stadionu lekkoatletycznego, za Szkolą Podstawową nr 2) zakłada m.in. możliwość budowy krytej pływalni, zadaszonych boisk i kortów tenisowych, sezonowego lodowiska, psiego parku, obiektu gastronomicznego czy też dodatkowych miejsc parkingowych.
 

Konsultacje on-line

W konsultacjach prowadzonych przez Urząd mogą brać udział pełnoletni Mieszkańcy naszego miasta. Prowadzone są one drogą elektroniczną do poniedziałku, 17 lipca 2023 roku w formie ankiety, którą należy wypełnić i przesłać na adres mailowy: [email protected].
 

Spotkanie konsultacyjne

Rada Mieszkańców Siechnic również zachęca do udziału w konsultacjach - na czwartek, 13 lipca 2023 roku o godz. 18:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Siechnicach przy ul. Jana Pawła II 12 zaplanowane zostało spotkanie konsultacyjne. Jego celem będzie zebranie opinii i uwag Mieszkańców, aby móc dostosować koncepcję do potrzeb i oczekiwań społeczności. Efektem ma być wydanie opinii na temat koncepcji zagospodarowania obiektów rekreacyjno-sportowych w Siechnicach.

Zapewniamy, że Państwa głosy będą starannie wysłuchane, a nasza Rada Mieszkańców będzie pełniła ważną rolę w kształtowaniu przyszłości naszego miasta. Będzie to również doskonała okazja, aby wspólnie dyskutować, wymieniać poglądy i wnosić cenne sugestie
- deklaruje Łukasz Kropski, Przewodniczący Rady Mieszkańców Siechnic obecnej kadencji.

Poniżej zaproszenie na spotkanie, projekt koncepcji oraz poglądowe zdjęcia omawianego obszaru:


Na podstawie:
Uchwała Rady Miejskiej z załącznikami,
Zaproszenie Rady Mieszkańców,
fot. mat. własne