Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 23-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
11.05.2022

Otwarcie centrum handlowego N-Park. Godziny otwarcia, sklepy, promocje

Z sukcesem zakończyła się inwestycja firmy Napollo w Łanach. Już w najbliższy czwartek, 12 maja, o godzinie 11:00 nowy park handlowy planuje powitać pierwszych klientów. Co N-Park zlokalizowany przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia zaoferuje mieszkańcom okolicznych miejscowości?

Siechnice: Otwarcie centrum handlowego N-Park. Godziny otwarcia, sklepy, promocje
fot. mat. prasowy

Jakie sklepy znajdziemy w N-Park?

Oferta tego miejsca zaspokoi najważniejsze, codzienne potrzeby zakupowe odwiedzających, dzięki bezpośredniemu dostępowi do popularnych marek z różnorodną ofertą: Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok & Spice. W kolejnym etapie realizacji, N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna – KFC, zostanie także uruchomiona stacja paliw Lotos i myjnia samoobsługowa Redconst.
 

Wielkie otwarcie w czwartek

N-Park w Łanach planuje jednoczesne otwarcie wszystkich sklepów w dniu 12.05.2022 o godzinie 11:00. Działalność obiektu zainauguruje symboliczne przecięcie wstęgi przez Zarząd Inwestora obiektu oraz przedstawicieli Gminy Czernica. Prezes Zarządu Napollo Sławomir Zawadzki podkreśla, że jest to już czwarta inwestycja firmy w stolicy Dolnego Śląska, po obiektach: Galaktyka, N-Park Gagarina, N-Park Maślicka i N-Park Łany planowane są kolejne realizacje. Generalnym Wykonawcą N-Park w Łanach dla Napollo jest firma DALDEHOG Poland, a autorem koncepcji architektonicznej jest Studio Projektowe Q2.

 

Promocje w dniu otwarcia

W dniu oficjalnego otwarcia, na klientów czeka wiele ofert promocyjnych we wszystkich sklepach. Biedronka zaproponuje klientom superokazje nawet do 65% taniej na wybrane produkty. Media Expert przygotował mega ofertę rabatową na kilka wybranych produktów. W piekarni Hert na setnego, trzechsetnego i pięćsetnego klienta czeka tort niespodzianka oraz degustacje pieczywa i ciast. Sklep zoologiczny Meduza także przygotował specjalne, atrakcyjne ceny obowiązujące w dniu otwarcia sklepu.
 

Godziny otwarcia centrum handlowego

Park handlowy w dniu otwarcia pozostanie czynny do godziny 21:00. Poza dniem otwarcia regularne godziny działalności sklepów w N-Parku to: Poniedziałek - sobota: 9:00-21:00, w niedziele handlowe: 10:00-20:00, Biedronka w regularnych godzinach będzie czynna: Poniedziałek - sobota: 6:00-22.00, a w niedziele handlowe 9:00-20:00.
 

Parking dla kierowców, autobus w gminie Czernica dla niezmotoryzowanych

Klientom niezmotoryzowanym mieszkającym w gminie Czernica dojazd do parku handlowego umożliwia autobus komunikacji wewnątrzgminnej – linia Z2. W bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku znajduje się oznakowany przystanek tej linii. Klientom zmotoryzowanym park handlowy proponuje 150 darmowych miejsc parkingowych.

Mat. prasowy

  • Więcej
  • w kategorii inne