Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 19-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
8.06.2020

Zgarnij vouchery do Karczmy u Michelle. Weź udział w naszej zabawie

Drzwi Karczmy u Michelle w Jankowicach po gorącym okresie epidemii ponownie są otwarte i mamy dla Was kulinarną niespodziankę. Do zgarnięcia są 3 vouchery - każdy na kwotę 50 zł - do zrealizowania w Karczmie. Szczegóły udziału w naszej zabawie dostępne są na naszym profilu na Facebook'u. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia :)

Siechnice: Zgarnij vouchery do Karczmy u Michelle. Weź udział w naszej zabawie

Zasady udziału są dostępne w poście na naszym profilu na Facebook'u. Pamiętajcie! To tam należy zgłaszać swoją chęć wygranej:

Karczma u Michelle funkcjonuje na rynku już od 1999 roku. Od tego czasu nakarmiła tysiące głodnych Dolnoślązaków (i nie tylko), zorganizowała setki wesel, uroczystości rodzinnych oraz imprez firmowych. Swoim gościom oferuje lepione na miejscu pierogi, steki, którymi nie pogardziłby żaden mięsożerca, ale też zaskakujące potrawy - takie jak duszony czosnek, czy szyjki rakowe po staropolsku. Jedzenie to jednak nie wszystko - wokół karczmy znajduje się także zielona przestrzeń, w której można wypocząć, a nawet podejrzeć sekretne życie rybek lub... papużek!

W ostatnich miesiącach tereny wokół Karczmy przeszły także małą metamorfozę - pojawiło się więcej stolików na zewnątrz i oczko wodne. Właściciele szykują jednak jeszcze jedną atrakcję, o której będą informować w najbliższych tygodniach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://karczma-michelle.pl

  • Więcej
  • w kategorii inne
Wczytuję komentarze...