Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
12.05.2020

Zespół Opieki Zdrowotnej otwiera poradnie specjalistyczne

Od poniedziałku Zespół Opieki Zdrowotnej wznowił prace wybranych poradni specjalistycznych. Należy pamiętać, że pomimo wprowadzenia zmian w organizacji praca ośrodków zdrowia w dalszym ciągu jest ograniczona. Zobacz szczegóły.

Siechnice: Zespół Opieki Zdrowotnej otwiera poradnie specjalistyczne
fot. Ośrodek Zdrowia w Siechnicach

Z dniem 11.05.2020 Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętej Katarzynie (placówki w Siechnicach i Św. Katarzynie) przywrócił pracę Poradni Ortopedycznej, Neurologicznej, Stomatologicznej, Okulistycznej oraz Działu Rehabilitacji. ZOZ przypomina również, że do Laboratorium obowiązuje wcześniejsza rejestracja ze skierowaniem od lekarza.

Jednocześnie nadal funkcjonują konsultacje telefoniczne oraz możliwość zamawiania recept drogą telefoniczną i mailową.

Prosimy o wyrozumiałość oraz dostosowanie się do nowych zaleceń organizacyjnych - czytamy w komunikacie ZOZ.

Dane kontaktowe do placówek opieki zdrowotnej:

Na naszym profilu na Facebooku otrzymaliśmy wiadomość z podziękowaniami dla pracowników Ośrodka Zdrowia w Siechnicach:

Nie wiem czy wszyscy się ze mną zgodzą, ale chciałbym podziękować i zarazem pochwalić Ośrodek Zdrowia w Siechnicach. W mojej opinii w tej trudnej sytuacji funkcjonuje lepiej niż przed pandemią. Korzystałem już kilka razy z pomocy, dodzwaniałem się w zasadzie bez problemów. Panie z rejestracji bardzo miłe i pomocne a Pani doktor oddzwaniała bardzo szybko. Z receptami nie ma problemu, dostajesz kod i do apteki. Zaczyna mi się podobać takie leczenie korespondencyjne, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że są choroby gdzie lekarz musi popatrzeć i dotknąć. W moim przypadku to była dość poważna sprawa, ale Pani Doktor tak mną pokierowała że już jestem na nogach. Bardzo dziękuję.
Pan Ryszard.