Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
15.05.2023

Zamknięta ul. Ciepłownicza. Zmiana organizacji ruchu i przeniesienie przystanku [aktualizacja]

W związku z pracami modernizacyjnymi przy stacji podwyższania ciśnienia wody dn. 15.05 zamknięta została ul. Ciepłownicza w Siechnicach. Wytyczony został objazd ul. Grabskiego, ul. Kwiatkowskiego i ul. Staszica. Utrudnienia mają potrwać kilka najbliższych dni.

Siechnice: Zamknięta ul. Ciepłownicza. Zmiana organizacji ruchu i przeniesienie przystanku [aktualizacja]

Aktualizacja 17.05.2023: Od godzin popołudniowych dn. 17.05 droga jest już przejezdna, a przystanek Siechnice osiedle jest obsługiwany.

---

Informacja o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji podana została z jednodniowym wyprzedzeniem co zaskoczyło wielu mieszkańców. Wiadomość pojawiła się m.in na Facebooku Dolnośląskich Linii Autobusowych, jednak nie wskazano gdzie przeniesiony zostanie przystanek Siechnice OSIEDLE. Tymczasowy przystanek znajduje się przy ul. Grabskiego (przy budynku ESV).

Modernizacja zlecona przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Siechnicach ma poprawić ciśnienie wody w sieci, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Jak zapewnia wykonawca prace wykonywane będą możliwie szybko aby zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców.