Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 08-12-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
17.04.2020

Wiosenny konkurs fotograficzny Centrum Kultury

Centrum Kultury w Siechnicach zachęca dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym "Spojrzenie na wiosnę". Prace konkursowe można nadsyłać do końca kwietnia. Zobacz szczegóły.

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, rozbudzanie wyobraźni twórczej, zachęcanie do poszerzania wiedzy z zakresu różnych technik fotograficznych oraz otwieranie drogi do prezentacji talentów dzieci i młodzieży.

Prace konkursowe można nadsyłać do czwartku, 30 kwietnia 2020 roku na adres [email protected]. Rozstrzygnięcie nastąpi w poniedziałek, 15 czerwca 2020 roku. Karta zgłoszeniowa dostępna jest po lewej stronie artykułu w sekcji "Do pobrania".

W konkursie można zgłosić max. 3 zdjęcia, które nie biorą udziału w innych konkursach, nie były wcześniej publikowane i nagradzane. Zdjęcia należy dostarczyć w wersji elektronicznej, w formacie JPG/TIFF (min. 1600 pikseli przy krótszym boku). Zostaną przyznane nagrody (rzeczowe i w postaci warsztatów fotograficznych) za trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych I - III klasa szkoły podstawowej, IV - VIII klasa szkoły podstawowej, szkoły średnie. Ocenie podlegać będą:

  • zgodność z tematem,
  • interpretacja własna tematu,
  • walory artystyczne,
  • warsztat pracy - swoboda posługiwania się wybranymi technikami w temacie.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie Centrum Kultury. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian i poprawek w regulaminie.

Wczytuję komentarze...