Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-07-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
16.03.2020

Zmiana terminu koncertu zespołu Tomasza Karolaka

W ramach zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników koncertu zespołu “Pączki w Tłuszczu” Centrum Kultury w Siechnicach podjęło decyzję o przełożeniu terminu wydarzenia. Wstępnie ustalono już nowy termin.

Siechnice: Zmiana terminu koncertu zespołu Tomasza Karolaka
fot. www.facebook.com/PaczkiWTluszczu

Pierwotnie koncert miał się odbyć w niedzielę, 22 marca 2020 roku w godz. 19:00 - 20:30 w Centrum Kultury w Siechnicach. Nowy termin koncertu wstępnie został ustalony na niedzielę, 7 czerwca 2020 roku. Miejsce i jego forma mają pozostać niezmienne - Centrum Kultury w Siechnicach, przy ul. Fabrycznej 15.

Jak informuje Organizator zakupione bilety nie tracą swojej ważności. Jednak w przypadku chęci zwrotu biletów Centrum Kultury prosi o ich odesłanie lub dostarczenie wraz z paragonem i pisemną prośbą o zwrot. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie Organizatora.

Zespół "Pączki w Tłuszczu" tworzą Tomasz Karolak (wokal, popularny aktor, muzyk, showman oraz dyrektor teatru IMKA) oraz Bartek Miecznikowski (gitara, drugi wokal, komponowanie utworów). Jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych utworów - "Tylko bądź" to pop-rockowy kawałek o miłości z tekstem Pawła Kukiza. Piosenka była ozdobą walentynkowego odcinka serialu "Rodzinka.pl".
 

Wczytuję komentarze...