Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 08-12-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
30.03.2020

Centrum Kultury w czasie #zostańwdomu działa on-line

W związku z epidemią koronawirusa do odwołania zostały zamknięte m.in. centra kultury, biblioteki. W czasie ograniczonego dostępu do tradycyjnych do spotkań, zajęć cyklicznych i wydarzeń kulturalnych możemy korzystać z oferty on-line. Centrum Kultury w Siechnicach dostosowuje swoją ofertę do tego trudnego czasu. Zobacz wybrane propozycje.

Siechnice: Centrum Kultury w czasie #zostańwdomu działa on-line

W czasie utrudnień w wielu grupach CK kontakt z uczestnikami zajęć i spotkań odbywa się online, w mediach społecznościowych i na YouTube. Instruktorzy zapraszają do wspólnego trenowania i nauki. Spotkania w cyfrowym świecie odbywają się m.in. w sekcjach Yogi, szkole śpiewu Dźwiękodzieło czy sekcji gry na gitarze. Dla najmłodszych spotkania z instruktorami z pewnością będą miłą niespodzianką w czasie gdy nie można uczestniczyć w spotkaniach tradycyjnie.
 

Dźwiękodzieło - Muzyczne pogadanki

Szkoła Śpiewu Dźwiękodzieło udostępnia materiały w serwisie YouTube. Muzyczne pogadanki to spotkania dla najmłodszych, które przybliżają podstawowe zagadnienia z teorii muzyki. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania.


Lekcje śpiewu OnLine

Joanna Kwaśnik, prowadząca zajęcia śpiewu w Siechnicach i Iwinach zaprasza swoich podopiecznych do nauki online.


Muzyczanki dla Maluszka

Zajęcia dla maluchów prowadzone są przez Martę Kilian.


Czytanie na ekranie

Publikowana przez Centrum Kultury seria dla dzieci. W pierwszych odcinkach poznajemy fragmenty książki "Bajki pachnącej czekoladą" autorstwa Joanny Krzyżanek.


Nauka gry na gitarze

Również zajęcia gry na gitarze odbywają się w wersji on-line. W grupie "Siechnice Muzyka" na portalu Facebook możemy skontaktować się z prowadzącym grupę.

Zobacz "Siechnice Muzyka" na Facebooku.


Więcej informacji o zajęciach, bieżące informacje na temat spotkań znajdą Państwo w mediach społecznościowych i na stronach Centrum Kultury w Siechnicach.

Wczytuję komentarze...