Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-10-2021
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
2.04.2020

Darmowe e-booki od siechnickich bibliotek. Zobacz jak uzyskać kod dostępu

Gminne biblioteki udostępniają bezpłatne kody do bazy e-booków Legimi. W serwisie dostępne jest ponad 60 000 książek online. Z oferty mogą skorzystać osoby zapisane do jednej z Bibliotek Centrum Kultury w Siechnicach.

Siechnice: Darmowe e-booki od siechnickich bibliotek. Zobacz jak uzyskać kod dostępu

Platforma Legimi to tysiące e-booków w abonamencie do czytania na tabletach i smartfonach. Po założeniu konta z darmowego klucza wszystkie pozycje są bezpłatne. Pobrane książki można czytać w dedykowanej aplikacji na urządzeniach z systemami iOS (iPhone, iPad), Android (smartfony oraz niektóre czytniki ebooków) oraz Windows Phone, Windows 8 i 10. Lektura natomiast nie jest możliwa na urządzeniach Amazon Kindle.

Aktywowanie kont Legimi jest możliwe na stronie http://www.legimi.pl/dbpw/. Ze względu na to, że biblioteki są obecnie zamknięte kody dostępne są dla czytelników wyłącznie po złożeniu zamówienia na adres mailowy - [email protected]. W wiadomości należy podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej.

Pobrane kody ważne będą do końca roku 2020. Jeżeli czytelnicy posiadają kody z poprzedniej puli (2019 rok) muszą ponownie wysłać prośbę o nowy numer.

Biblioteki w Gminie Siechnice ze względu na ograniczenia podczas epidemii koronawirusa zamknięte są do odwołania.

Wczytuję komentarze...