Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 21-09-2020
Termy Jakuba w Oławie
5.06.2019

Zaproszenie na III Termathlon w Termach Jakuba

Już po raz trzeci Termy Jakuba w Oławie organizują Termathlon - połączenie zawodów pływackich i biegowych. Na uczestników czekają sportowe emocje i cenne nagrody. Zawody odbędą się pod koniec wakacji, ale już teraz warto rozpocząć przygotowania. Trwają zapisy. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

Siechnice: Zaproszenie na III Termathlon w Termach Jakuba

Impreza odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 1 września (sobota i niedziela). Zapisy już się rozpoczęły i trwają do 26 sierpnia. Zawody składają się z 2 części:

  • pływanie na dystansie 900 m, 31 sierpnia w Termach Jakuba od godziny 15:00 do godziny 18:30 - starty losowo co 30 min,
  • bieg 10 km w XII Biegu Koguta, 1 września godz. 11:00.

W puli zawodów przewidziano nagrody o łącznej wartości 1000 zł oraz wejściówki na basen i saunę. Uczestnicy, którzy zajmą kolejno: pierwsze, drugie i trzecie miejsce w kategoriach: Kobiety i Mężczyźni otrzymają statuetki oraz karnety OPEN (90 dni, 60 dni, 30 dni). Wszyscy biorący udział w zawodach mogą liczyć na pamiątkowy medal oraz wejściówkę na basen i saunę w Termach Jakuba. Każdy, kto ukończy zawody weźmie również udział w losowaniu biletów do OH KINO.

Opłata startowa za udział w części pływackiej zawodów wynosi wynosi 30 zł do dnia 19 sierpnia 2019 r. (płatność w kasach basenu lub przelewem). Po tym terminie opłata startowa to 50 zł i należy ją uiścić w kasach do dnia 26 sierpnia 2019 r. Część biegowa odbywać się będzie zgodnie z regulaminem XXII Biegu Koguta i podlegać będzie osobnej opłacie według informacji: http://www.zmierzymyczas.pl/...

Regulamin III Termathlonu dostępny jest w sekcji "do pobrania". Poniżej prezentujemy plakat imprezy:

Zobacz też: Zdjęcia z VI Nocnego Maratonu Pływackiego w Termach Jakuba

Z przyjemnością informujemy, że Portal Mieszkańców Siechnic został patronem medialnym wydarzenia.

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...