Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
3.12.2022

Praca w Siechnicach. Lokalny przegląd ofert pracy

Poszukujesz pracy? A może potrzebujesz dodatkowego zarobku i interesuje Cię praca online? A może masz swój biznes i chcesz go rozreklamować oferując swoje usługi mieszkańcom Siechnic? Podpowiemy w jakich dziedzinach poszukiwani są specjaliści i jakie firmy czekają na pracowników chcących sobie dorobić do stałego zatrudnienia.

Siechnice: Praca w Siechnicach. Lokalny przegląd ofert pracy

Praca Siechnice - poszukiwani specjaliści i pracownicy w farmacji

Sytuacja gospodarcza w kraju nie napawa optymizmem, dlatego wielu mieszkańców w Siechnicach na terenie województwa dolnośląskiego zaczęło przeszukiwanie ofert pracy. Oczywiście na rynku pracy zawsze potrzebni są fachowcy, między innymi: operatorzy pojazdów, ładowarek, a także kierowcy. Ponadto praca czeka na pracowników w branży budowlanej.

Pracowników potrzebuję również firma PPF Hasco-Lek SA, która jest czołowym producentem leków oraz suplementów diety. Firma o ugruntowanej 35-letniej tradycji poszukuje pracowników produkcji na pełen etat. Praca zmianowa. Oferty pracy znajdują się w tej firmie również w dziale pakowania.

Praca czeka także w supermarkecie Biedronka na stanowisku sprzedawca kasjer. Firma zapewnia umowę o pracę bez okresu próbnego, a także konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne i podwyżki stażowe. Przewidziane są także bonusy finansowe za polecenie znajomej osoby do pracy.

Pracownicy fizyczni, bankowcy oraz informatycy pilnie poszukiwani

Na terenie gminy Siechnice jest dostępnych wiele ofert pracy dla pracowników fizycznych oraz pracy biurowej w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

Na przykład specjalista znajdzie pracę w Przedsiębiorstwie Produkcji Ogrodniczej Siechnice poszukiwany jest informatyk na pełen etat od kandydata jest wymagane zarządzanie podstawowymi funkcjami systemów z rodziny Windows Server, a także utrzymanie infrastruktury sieciowej i nadzór na nią. Do zadań informatyka należy instalacja i konfiguracja komputerów oraz innych urządzeń.

Ponadto można przesyłać swoje CV do firmy Tools Narzędzia Skrawające, która poszukuje pracowników na pełen etat na stanowisko doradca techniczno-handlowy. Rekrutacja odbywa się zdalnie i potrwa jeszcze kilka dni.

Jeżeli pracowałeś się w bankowości, finansach, albo ta dziedzina Cię interesuje, to warto odwiedzić PKO Bank Polski, ponieważ instytucja poszukuje pracownika na stanowisko doradcy klienta indywidualnego. Podczas zdalnej rekrutacji kandydaci poznają zakres swoich obowiązków, a także wszystkie profity oferowane przez firmę. Praca oferowana jest na cały etat.

  • Więcej
  • w kategorii praca