Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
24.11.2021

Pożar domu w Siechnicach. Trwa zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych

W środę, 24 listopada w Siechnicach wybuchł pożar w budynku przy ul. Piastów Śląskich. W działaniach gaśniczych brało udział osiem jednostek strażackich. Obecnie prowadzona jest zbiórka funduszy na odbudowę domu. Zobacz jak możesz pomóc.

Siechnice: Pożar domu w Siechnicach. Trwa zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych
fot. Jacek Goj

Budynek, w którym doszło do pożaru to tzw. bliźniak przy ul. Piastów Śląskich tuż obok skrzyżowania z ul. Szkolną. Rodzina przebywająca wewnątrz domu zdążyła ewakuować się przed przyjazdem straży pożarnej. W gaszeniu pożaru brały udział jednostki staży pożarnej z Siechnic, Świętej Katarzyny i Wrocławia.

Zdjęcia opublikowane przez użytkownika na portalu Facebook:


Jak możesz pomóc? Zbiórka dla poszkodowanych

Każdy może wesprzeć poszkodowanych w odbudowie domu. Rodzina, która ucierpiała podczas pożaru prowadzi zbiórkę na portalu pomagam.pl:

W dniu 24.11.2021 roku w wyniku pożaru moja rodzina straciła cały swój dobytek. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Piastów Śląskich 29 w Siechnicach. Córka, która mieszała na górze, całkiem niedawno urządziła się poprzez przeprowadzenie generalnego remontu i zaczynała życie od nowa. Na dole mieszkało dwoje schorowanych rodziców, dorabiających na emeryturze. Cała rodzina należy do skromnych, życzliwych osób, które mimo przeciwności losu potrafią się uśmiechać i zawsze wyciągają pomocną dłoń do innych. Teraz czas, aby wesprzeć tych biednych ludzi. Pomóżmy odzyskać dach nad głową.

Paulina.

  • Więcej
  • w kategorii inne