Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 27-01-2021
Reklama w serwisie · Kup banner online
7.08.2019

Kolejne wakacyjne hity dla najmłodszych

Po wspaniałej produkcji Disneya "Król Lew" polecamy najnowszą animację najbardziej znanego studia filmowego czyli TOY STORY 4. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto wybrać się do kina na "Toy Story 4", bo jak wiadomo nie każde kontynuacje są udane... to szczerze? Naprawdę warto! Twórcy animacji zapewniają nam dobrą zabawę, łzy śmiechu i wzruszenia... po prostu wyjdziecie z kina z uśmiechem od ucha do ucha.

Siechnice: Kolejne wakacyjne hity dla najmłodszych

Od początku seansu widać, że w świecie zabawek coś nie gra. Bonnie rozpoczyna rok szkolny, a Chudy już nie uczestniczy w zabawach z dziewczynką. Kiedy dziecko idzie na dzień otwarty do szkoły, Szeryf widzi, że coś się święci i postanawia wślizgnąć się niepostrzeżenie do plecaka. Zabawka postanawia pomóc przetrwać Bonnie pierwszy dzień, bo nie chce, żeby ta czuła się samotna. Wszystko dobrze się kończy, ale w ekipie Chudego pojawia się nowa postać - Sztuciek. Wtedy właśnie rozpoczyna się cała przygoda.

Bajka porusza temat bycia potrzebnym. Kiedy Bonnie rezygnuje z zabaw z Chudym na rzecz Szućka, ten postanawia zrobić wszystko, żeby nowy przyjaciel był przy niej na dobre i na złe. Szeryf staje na głowie i zamienia się w nauczyciela nowego członka ekipy. Niemal w każdej scenie widz pęka ze śmiechu, bo animacja jest pełna komicznych sytuacji i dialogów. Nie brakuje również wzruszających momentów.

Jeśli oglądaliście poprzednie części "Toy Story" wiecie, że mocną stroną tej bajki jest animacja. Na szczęście 4. część zachowała swój stary urok. Ba, wydaje się, że jest nawet lepiej. Każdy szczegół jest bardzo dobrze dopracowany. Lalki, rozpoczynając na całokształcie, a kończąc na czubku nosa, są idealne, a przy okazji bardzo realistyczne.

Koniecznie należy wspomnieć o muzyce, za którą odpowiedzialny jest Randy Newman. Kompozytor stworzył muzykę do takich bajek jak "Auta", "Potwory i spółka", a także do poprzednich części "Toy Story". Warstwa muzyczna nie odbiega zatem w ogóle od tego, co widz mógł usłyszeć w poprzednich częściach i trzeba przyznać, że to duży plus.

Mimo że "Toy Story" to bajka, która opowiada o zabawkach, pokazuje także nas samych - ludzi. Każdy dobrze wie, co się czuje, kiedy zostaje się porzuconym. Człowiek stara się wtedy za wszelką cenę zrobić wszystko, żeby nie być samotnym. Dwoimy i troimy się, stajemy na rzęsach, żeby po prostu czuć się potrzebnym. Premiera bajki już 9 sierpnia. Zapraszamy do Kina ODRA, film można będzie obejrzeć do 22 sierpnia włącznie.

Źródło: www.antyradio.pl/Film/Recenzje/Toy-Story-4-recenzja

A od 23 sierpnia zapraszamy najmłodszych widzów na PLAYMOBIL.FILM, wydarzenie na które czekały miliony dzieciaków! Po raz pierwszy w historii zabawki ze świata PLAYMOBIL® ruszają na podbój kin w kipiącym od akcji i humoru pełnometrażowym filmie animowanym. Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina lodu” i „Zaplątani”. W oryginalnej wersji językowej głosów użyczyli m.in.: Daniel Radcliffe znany widowni całego świata z występu w przebojowej serii „Harry Potter” oraz popularna wokalistka Meghan Trainor – autorka hitu „All about that bass”.

„Playmobil. Film” to pełna przezabawnych bohaterów i zapierających dech w piersiach przygód, rozgrzewająca serca opowieść, która zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów. Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Krwawobrodego. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i odważnym robotem o imieniu Mikrobot. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

Świetny dubbing, duża dawka humoru i wartka akcja. Zapraszamy do Kina ODRA od 23 sierpnia.

Źródło: http://kinoswiat.pl/film/playmobil-film

Ceny biletów już od 11 zł. Szczegóły dotyczące repertuaru na www.kultura.olawa.pl

Wczytuję komentarze...