Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-05-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
23.09.2021

Policja w Siechnicach: Huczna impreza zakończyła się zatrzymaniem

Policjanci z komisariatu w Siechnicach interweniowali w jednym z prywatnych mieszkań, gdzie miała odbywać się impreza z głośną muzyką w tle. Na miejscu okazało się, że nie tylko, bo mundurowi po wejściu do jednego z pokoi, od razu wyczuli silną woń palonej marihuany. W związku z posiadaniem narkotyków zatrzymany został jeden z jej uczestników. Posiadał marihuanę i amfetaminę w ilości kilkunastu porcji. Teraz o dalszym losie 22-latka zadecyduje sąd, a grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Siechnice: Policja w Siechnicach: Huczna impreza zakończyła się zatrzymaniem
fot. KMP we Wrocławiu

Tuż po godzinie 21.00, w niedzielę 19 września policjanci otrzymali zgłoszenie interwencji z powodu głośnej imprezy zorganizowanej przez jednego z mieszkańców gminy Siechnice. Gdy mundurowi podjechali pod budynek wielorodzinny, od razu usłyszeli hałas, więc szybko weszli do środka. Następnie będąc już w mieszkaniu, zastali kilku mężczyzn w trakcie odbywającego się spotkania towarzyskiego i wyczuli silną woń palonej marihuany.

Chwilę później okazało się, że środki odurzające posiadał organizator imprezy. Była to marihuana i amfetamina, w ilości kilkunastu porcji. 22-latek został zatrzymany i teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. prasowy KMP we Wrocławiu

  • Więcej
  • w kategorii inne