Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 24-01-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.09.2020

Pączki w Tłuszczu. Koncert zespołu Tomasza Karolaka w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach zaprasza na koncert zespołu Pączki w Tłuszczu, którego liderem jest Tomasz Karolak. Wydarzenie odbędzie się już 20 września w sali widowiskowej Klubu Relaks w Siechnicach.

Siechnice: Pączki w Tłuszczu. Koncert zespołu Tomasza Karolaka w Siechnicach

Pączki w Tłuszczu to zespół założony w 2011 r. przez aktora Tomasza Karolaka (wokal) i Bartka Miecznikowskiego (gitara, drugi wokal). Duet wspierają Sebastian Wojnowski (gitara basowa) i Paweł Markiewicz (perkusja).

Podczas występu z pewnością nie zabraknie popisowego utworu pop-rockowego "Tylko bądź". Po raz pierwszy można było go usłyszeć w 2013 r. w specjalnym, walentynkowym odcinku serialu "Rodzinka.pl". Piosenka z tekstem Pawła Kukiza stała się na tyle popularna, że została zwiastunem pierwszej płyty "LOVElas" wydanej w 2018 r. nakładem wytwórni Magic Records. Swoje umiejętności wokalne Tomasz Karolak zaprezentował również utworami "Anarchia", "Zabiorę cię" i "Będę przy tobie" w serialu "39 i pół".

Koncert Pączków w Tłuszczu odbędzie się 20 września 2020 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Klubu Relaks w przy ul. Fabrycznej 15 w Siechnicach.

Wydarzenie, pierwotnie zaplanowano na 22 marca 2020 r. zostało jednak odwołane, ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Bilety zakupione na początku roku nie utraciły jednak ważności i można dzięki nim uczestniczyć w nadchodzącym wydarzeniu. Ci, którzy jednak nie zdążyli ich nabyć bądź dokonali zwrotu, mogą wciąż jeszcze zakupić wejściówki w Centrum Kultury lub na stronie internetowej organizatora. Cena jednego biletu wynosi 40 zł (28 zł dla seniorów).

Wczytuję komentarze...