Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 16-08-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
9.08.2020

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas - Łoniewską

Wrocławska pisarka, autorka ponad 30 bestsellerów będących połączeniem romansów, dramatu i sensacji będzie gościem Biblioteki w Żernikach Wrocławskich. Sprawdź dlaczego Agnieszka Lingas - Łoniewska nazywana jest przez swoich czytelników #DilerkąEmocji.

Siechnice: Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas - Łoniewską

Spotkanie autorskie odbędzie się w piątek, 21 sierpnia o godzinie 18:00 w Bibliotece w Żernikach Wrocławskich (budynek Szkoły Podstawowej przy ul. Kolejowej 7a). Jeżeli pogoda pozwoli spotkanie przeniesione zostanie w plener - na zewnątrz budynku.

Agnieszka Lingas-Łoniewska z wykształcenia jest polonistką. Pisarka zadebiutowała wydaną w 2010 roku powieścią "Bez przebaczenia" - historią o tym, jak stracić wszystko, by móc zacząć żyć od nowa. W książkach autorka udanie łączy sensację z romansem. Wśród najbardziej znanych tytułów znajdziemy m.in. "Zakręty losu", "Bez przebaczenia" czy "Skazani na ból".

Będąc ze mną jesteś skazana na ból. Na cierpienie. I na niebezpieczeństwo.

Aleks ma dwadzieścia lat i od szesnastego roku życia jest skinheadem. Ma swoje bractwo, ideały i prawdy, w które wierzy. Amelia to osiemnastolatka, licealistka, która ma za sobą tragiczną przeszłość.

Drogi Amelii i Aleksa nigdy nie powinny się przeciąć. Nie łączy ich nic – ani pochodzenie, ani poglądy, ani rodzinna przeszłość. A jednak młodzi poznają się w dramatycznych okolicznościach i zakochują w sobie. Od tej chwili zmienia się wszystko.

Historia, która zwala z nóg. Dramatyczna pogoń za miłością silniejszą niż uprzedzenia, bolesne poszukiwanie własnej tożsamości i zakończenie, które nie pozwoli zasnąć.

- Skazani na ból, Agnieszka Lingas-Łoniewska

Agnieszka Lingas-Łoniewska od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku.
 

Akcja Karma zamiast kwiatka

Warto wspomnieć, że autorka od wielu lat prowadzi akcję "Karma zamiast Kwiatka" w ramach której na spotkania autorskie czytelnicy mogą przynosić karmę dla kotów i psów. Dary te wspierają działania organizacji "Ekostraż" we Wrocławiu.