Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
12.06.2018

Marcinkowice walczą o Podwórko Talentów Nivea

Tylko do czwartku, 21 czerwca trwa głosowanie w tegorocznej edycji konkursu Podwórka Talentów Nivea. W kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców o głosy internautów walczą Marcinkowice. Pomóżmy naszym sąsiadom w walce o kolejne miejsce zabaw dla dzieci.

Siechnice: Marcinkowice walczą o Podwórko Talentów Nivea
fot. Materiały Organizatora

Głosowanie w konkursie trwa do 21 czerwca 2018 r. Aby zagłosować należy kliknąć “GŁOSUJ” na stronie https://podworko.nivea.pl/2018/lokalizacja/251-marcinkowice.

Podwórko wygra po 5 lokalizacji z każdej kategorii:

  • poniżej 20 tys. mieszkańców,
  • od 20 do 60 tys. mieszkańców,
  • powyżej 60 tys. mieszkańców.

Marcinkowice mają ogromne szanse na zwycięstwo w swojej kategorii - aktualnie zajmują pierwsze miejsce. Głosować możemy codziennie.

Nagrodą w konkursie jest budowa w zwycięskich lokalizacjach Podwórek Talentów Nivea. Każdy z placów zabaw składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. W części sportowej dzieci mogą dbać o swoją kondycję fizyczną – atrakcjami są tutaj m. in. kubik wspinaczka, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister. Strefa naukowa rozwija wyobraźnię i stara się zaciekawić tematami z różnych dziedzin, w czym z pewnością pomogą m. in. planetarium i zegar słoneczny. Mini teatrzyk i tablice z bębnami w części artystycznej pomogą odkryć talenty sceniczne i muzyczne naszych pociech.

Zachęcamy do głosowania. Pokazaliśmy już nie raz, że potrafimy zawalczyć o dobro wspólne. Pomóżmy tym razem naszym sąsiadom, by i tam dzieci mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

Zobacz też:

Wczytuję komentarze...