Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 29-05-2020
Termy Jakuba w Oławie
22.06.2018

Wycieczkowe wakacyjne środy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach zachęca dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w programie “Wakacyjne środy”. Wyjazdy dla dzieci urodzonych w latach 2006-2011 będą organizowane w każdą środę zaczynając od 25 lipca.

Siechnice: Wycieczkowe wakacyjne środy

Harmonogram wycieczek:

  • 25 lipca – MiniEuroland Kłodzko (zwiedzanie + warsztaty + plac zabaw)
  • 1 sierpnia – Sudecka Zagroda w Dobkowie (zwiedzanie + warsztaty)
  • 8 sierpnia – Fabryka Robotów w Łączniku (zwiedzanie) + ZOO Opole (zwiedzanie + plac zabaw)
  • 22 sierpnia – Skansen w Ochli (zwiedzanie +warsztaty)
  • 29 sierpnia – Wrocław: MovieGate (zwiedzanie + pokaz), Papugarnia (zwiedzanie), Słodkie Czary Mary (warsztaty cukiernicze)

Możliwe są zmiany miejsc wycieczek z przyczyn niezależnych od organizatora.

By potwierdzić chęć udziału dziecka w wycieczkach należy złożyć Deklarację Rodzica i Regulamin wycieczek podpisane przez rodzica lub opiekuna w terminie 26 czerwca - 3 lipca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Żernicka 17, Święta Katarzyna). Druki te można pobrać w GOPSie lub na stronie internetowej gops-siechnice.org.pl).

Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!

Dziecko można zapisać na maksymalnie dwie wycieczki podstawowe oraz maksymalnie trzy wycieczki rezerwowe - uczestnictwo w nich będzie możliwe w przypadku wolnych miejsc i zostanie potwierdzone drogą mailową przez pracownika GOPSu.

Szczegółowe i obowiązkowe spotkanie informacyjne dla rodziców lub opiekunów dzieci, które zakwalifikują się na poszczególne wycieczki odbędzie się 11 lipca (środa) o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Żernicka 17, Święta Katarzyna) w sali Straży na I piętrze.

Udział dziecka w wycieczkach jest bezpłatny. Organizator zapewnia opiekę, bilety wstępu, transport autokarem, ubezpieczenie, wyżywienie w postaci obiadu i drobnego poczęstunku. Rodzice muszą jedynie zadbać o strój dla dziecka adekwatny do pogody.

Program finansowany z Gminnych Środków Profilaktyki Uzależnień.

Wczytuję komentarze...