Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-06-2022
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
6.03.2021

Konkurs Mistrz Wypracowań - II edycja

W dobie nauki zdalnej warto korzystać z dodatkowych możliwości edukacyjnych. Jedną z nich jest konkurs "Mistrz Wypracowań". Zobacz jak wziąć udział w akcji - do zdobycia cenne nagrody.

Siechnice: Konkurs Mistrz Wypracowań - II edycja

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz osób dorosłych. Zabawa odbywa się na platformie edukacyjnej dyktanda.pl do 18.04.2021 r. To już druga edycja konkursu Mistrz Wypracowań.
 

Na czym polega zabawa?

Rywalizacja polega na pisaniu wypracowań na konkretne tematy, które można wybrać z listy przygotowanej przez organizatora. Każda nadesłana praca jest weryfikowana, a uczestnik otrzymuje za nią punkty. Ich liczba uzależniona jest od długości wypracowania, stopnia wyczerpania tematu oraz od występowania błędów w tekście.

Jakie tematy są dostępne? Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś, co go zainteresuje, a ponadto organizator przygotował do tej edycji nowe tematy. Uczestnicy konkursu w wypracowaniach wyjaśniają zasady pisowni lub znaczenie trudnych słów, recenzują lektury, tworzą charakterystykę ich bohaterów, przedstawiają gatunki czy motywy literackie, opisują życiorysy i dzieła pisarzy oraz wiele, wiele więcej! Konkurs Mistrz wypracowań stanowi dodatkową motywację do powtórki omawianego we wcześniejszych latach materiału. Bez wątpienia zaprocentuje to nie tylko na egzaminach.
 

Powalcz o cenne nagrody

Już na poprzednią edycję Mistrza wypracowań organizator przygotował bardzo cenne nagrody, a teraz będzie ich znacznie więcej. Nowością są również nagrody gwarantowane, przydzielane po zdobyciu określonego poziomu punktów. Ponadto zwycięzcy będą mogli wybrać, co chcą otrzymać (w ramach określonej kwoty). Marzy Ci się nowy telefon, rower, smartwatch, hulajnoga a może zdalnie sterowany samochód czy planszówki?
 

Dołącz do konkursu

Już dziś dołącz do konkursu, przesyłaj wypracowania i zdobywaj punkty, a być może jedna z wymarzonych nagród powędruje właśnie do Ciebie! Konkurs Mistrz wypracowań na platformie Dyktanda.pl trwa do 18.04.2021 r. Aby dołączyć do rywalizacji oraz zarezerwować temat wypracowania, wystarczy wejść na stronę Dyktanda.pl - Mistrz Wypracowań.