Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 22-05-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
21.11.2022

KFC już otwarte w N-Parku

W parku handlowym N-Park otworzyła się restauracja drive-thru jednej z największych na świecie sieci gastronomicznych. KFC powiększyło tym samym ofertę gastronomiczną należącego do Napollo parku handlowego w Łanach, tuż przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Siechnice: KFC już otwarte w N-Parku

N-Park w Łanach powstał przy wschodniej obwodnicy Wrocławia, w pobliżu Ronda Ułańskiego. Powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. m². Oferta tego miejsca zaspokaja najważniejsze potrzeby zakupowe odwiedzających, dzięki takim najemcom jak: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice czy NKD.Teraz do portfolio marek dołączyła popularna restauracja typu fast food.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Dlatego cieszymy się, że ta globalna marka jest już dostępna dla klientów naszego podwrocławskiego N-Parku - podsumowuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO – Staramy się tak dobierać ofertę naszych parków i galerii handlowych, by Klienci mogli komfortowo robić zakupy i realizować swoje różnorodne potrzeby w jednym miejscu. Dlatego szykujemy jeszcze coś nowego na nadchodzący, 2023 rok – w N-Parku w Łanach pojawi się ułatwienie dla klientów zmotoryzowanych, którzy będą mogli skorzystać z oferty Stacji Paliw. Już teraz czeka na nich parking na około 150 miejsc, a niedługo ładowarka samochodów elektrycznych.

Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Mieszkańcy Łanów, Siechnic i Wrocławia będą mogli od teraz doświadczyć tego na własnych podniebieniach codziennie od 8:00 do 23:00 i połączyć z wygodnymi zakupami w N-Parku w godzinach jego funkcjonowania 9:00 - 21:00, a Biedronka zaprasza do 22:00.

Zobacz też: Gastronomia, restauracje, pizza, kebab w Siechnicach - baza miejsc

  • Więcej
  • w kategorii inne