Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 18-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
15.10.2022

KFC i Lotos w centrum handlowym N-Park coraz bliżej

W pobliżu Siechnic otwarte zostało centrum handlowe N-Park w Łanach. Niedawno całkowicie zakończono komercjalizację w tym obiekcie, co pozwoliło oddać ostatni wolny lokal marce NKD. Przy obiekcie otworzy się również Stacja Paliw Lotos, a na ukończeniu jest budowa restauracji KFC. Co warto wiedzieć o tym obiekcie? Jakie sklepy znajdziemy w N-Parku?

Siechnice: KFC i Lotos w centrum handlowym N-Park coraz bliżej

N-Park niedaleko Siechnic

Powierzchnia najmu centrum handlowego niedaleko Siechnic wynosi ponad 5 tys. metrów kwadratowych. Szeroka oferta N-Parku zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W obiekcie znajdują się m.in.: Biedronka, Pepco, Jysk, Rossman, Sklep zoologiczny Meduza, Media Expert, Piekarnia HERT, NKD, Restauracja Wok&Spice.

Kolejny etap otworzy się tutaj już za kilka tygodni. Chodzi o popularną restaurację szybkiej obsługi - KFC. Nie zapominajmy o tym, że zmotoryzowani klienci w 2023 roku skorzystają z oferty Stacji Paliw Lotos. Na parkingu czeka już na nas ok. 150 miejsc. 

Centrum handlowe N-Park

N-Park jest czwartym parkiem handlowym we wrocławskiej aglomeracji. We Wrocławiu można odwiedzić także N-Parki i Park Galaktyka, gdzie znajduje się drogeria DM (jedna z pierwszych w Polsce). W Łanach niedaleko Siechnic można liczyć na wiele udogodnień dla klientów. Wszelkie nowo powstałe obiekty wzbudzają zainteresowanie mieszkańców. Istotne jest to, że N-Park w Łanach jest położony przy wschodniej obwodnicy Wrocławia, blisko Ronda Ułańskiego. Uruchomiono specjalny przystanek komunikacji wewnątrzgminnej, który daje komfort osobom niezmotoryzowanym. 

Inwestycję zawdzięczamy marce Napollo, która prowadzi działalność już od 14 lat. Zarządza ona pełnymi procesami inwestycyjnymi, które cieszą się dużą popularnością na rynkach.
 

Zobacz też - Nowe sklepy w Centrum Handlowym przy ul. Opolskiej 30 w Siechnicach: Media Expert, Rossman, Pepco, HertJubilerstwo Kamińscy.

  • Więcej
  • w kategorii inne