Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 17-07-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
19.06.2022

GOPS w Siechnicach: Zaproszenie na letnie półkolonie

"Siechnickie lato 2022" to propozycja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siechnicach na wakacyjny wypoczynek dla dzieci w wieku 7 - 10 lat. Podczas półkolonii zaplanowano m.in. zajęcia rekreacyjno - sportowe, warsztaty z profilaktyki uzależnień oraz wycieczki.

Siechnice: GOPS w Siechnicach: Zaproszenie na letnie półkolonie

Półkolonie odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 2 w Siechnicach, przy ul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6 w godz. 8:00 - 16:00 w dwóch turnusach:

  • 11 - 15 lipca 2022 roku (5 grup po 15 dzieci),
  • 18 - 22 lipca 2022 roku (5 grup po 15 dzieci).

Do udziału zaproszone są wszystkie dzieci w wieku 7 - 10 lat zamieszkujące naszą gminę i uczęszczające do jednej ze szkół podstawowych w: Siechnicach, Radwanicach, Świętej Katarzynie, Żernikach Wrocławskich i Kotowicach.

Podczas półkolonii zapewniona będzie opieka wychowawców (nauczyciele SP 2), dwa posiłki (II śniadanie i II danie obiadu), zajęcia rekreacyjno - sportowe oraz warsztaty z profilaktyki uzależnień. Planowane są także wycieczki do kina, Hydropolis, Straży Miejskiej we Wrocławiu. Opłata za udział dziecka w wypoczynku wakacyjnym to 200 zł.

Zajęcia organizowane są we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miejskiego. Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie internetowej GOPSu.